Voznja brez cevljev

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Jaz imam v papučah veliko boljši občutek za vožnjo, kot pa recimo v lakircah ali hribovskih čevljih. Se sam sebi smejim, kako včasih speljem...

Se spomnim mojega prvega malega avtomobila, moderni pa so bili res široki lakirci in sem poleg gasa skoraj vsakič rahlo pritisnil še bremzo. :bonk: Da ne govorim, da sem z istimi lakircami skoraj vedno zadel zgornjo plastiko (pod volanom). :valjamse: Vožnja ob petkih zvečer je bla zanimiva... :evil:
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Lahko vozim bos mi pa osebno ni prijetno, ker nimam pravega občutka. Natikači še grejo. Kake japonke so paže skor isto kot bosa noga. Vsaj jaz nimam filinga pravega v njih tako, da na kaj daljšega ni za mene. Za kam na hitr blizu skočit se pa tudi, da če ni drugega.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.212
4.695
113
Bos bi lahko vozil in je to za nas, ki hodimo veliko bosi povsem primerna obutev. Natikači pa zame niso primerni in tudi hodim ne z njimi. V praksi to pomeni, da vozim obut, ker si obuvala ne bom sezul, ko bom sedel v avto, bos pa tudi ne grem v trgovino.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Enkrat sem vozil bos, ker so me čevlji tiščali in sem moral na hitro pobremzati. Komaj, stopalo me je prekleto zabolelo, ker se je padalo "zažrlo" v stopalo. Z obutvijo (papučami) se pritisk že razbremeni...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Tudi sam se cudim koliko platfusarjev je tu. Da te noga tako zaboli zaradi bremzanja... to moras bit res totalna mamina maza.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.312
5.836
113
pri taščici
Zadnja leta poleti precej prevozim bos v toplem vremenu. Cevlje vržem pred sovoznika in grem. Kot opažam tudi kamionarji vozijo precej bosi.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
meni bos vozit je čuden občutek ker noga ne drsi po pedalu in ne morem imeti pete na tleh. isto v kakšnih natikačih ne gre. zaviranje samo ni problematično in se da močno zavirat bolj me moti sklopka. tako da se tega špasa ne grem.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Tudi sam se cudim koliko platfusarjev je tu. Da te noga tako zaboli zaradi bremzanja... to moras bit res totalna mamina maza.
OK, zdaj imajo avti BAS, ampak včasih, ko ga ni bilo, pa je bilo tako: pri zavoranju v sili pritisneš z vso silo, ki jo imaš. In ja, zaboli stopalo v takem primeru, če imaš količkaj močno nogo, sploh na kakih ožjih stopalkah zanimivih oblik. Ker 99% viznikov itak v sili veliko premalo pritisne na zavoro. Zato pa so BAS nagruntali.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
OK, zdaj imajo avti BAS, ampak včasih, ko ga ni bilo, pa je bilo tako: pri zavoranju v sili pritisneš z vso silo, ki jo imaš. In ja, zaboli stopalo v takem primeru, če imaš količkaj močno nogo, sploh na kakih ožjih stopalkah zanimivih oblik. Ker 99% viznikov itak v sili veliko premalo pritisne na zavoro. Zato pa so BAS nagruntali.
Točno. :zmaga:
Zgornji sarkastični komentarji pa samo pokažejo, da vam žal malo širine v glavi manjka. In nikoli niste imeli take izkušnje, kar je sicer pozitivno. Aja, alter, sama mladina in vsi s super duper novimi avtomobili in samo čakajo priliko, da lahko kaj zabrusijo...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Sem mel avte braz elektronike in pomagal in sem vozil bos. Še hrošča brez servo zavor sem uspel peljat bos brez ranjenih tačk.
Tak da prosim, če si nežn ne pomeni, da so nežni vsi. Kdaj pa kdaj šetni bos po pesku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in 8888

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
haha, jest se tud spomnim ko sem vozil bos katro... men je dobr vozit bos, bolje kot obut...