Volan bi obleku v usnje !!!

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
...zanima me kje bi lahko obleku volan v usnje. Tale moj originalen volan je plastičen in se je malenkost znucal na enem mestu. Zanima pa me izključno v Ljubljani ali na obali! Na obali vem, da je bil enkrat en v Ankaranu, pa ne vem, če še obstaja, na internetu ga ne najdem. Lahko, da kdo tudi sliko, če ma, pa kolko stane to danes, pa ali je potrebno zahtevat posebno usnje, šive....

..pred leti je že blo, vem, pa zdej ne najdem...
 

Lorus

Pripravnik
3. sep 2007
410
0
16
ljubljana
V LJ imaš na Tržaški enega ki to dela ...

Če se pelješ iz centra po tržaški, čez AC in je tam čez cca. 1km na levi strani ...

Če najdem vizitko ali karkoli napišem še ime ...

Cena navadnega je cca. 100€, dvobrvni je pa cca. 130€ ...
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Kako pa to delajo a se da kar tam počakat al moraš avto pustit? Če bo kdo slučajno zvedel cifro in ime firme naj prosim napiše. Hvala 100x!
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
1. ŠETINA Aleš: 041/632-960, LJ-Črnuče
2. DIMNIK Štefan: 041/704-909, LJ-Bizovik
3. KERMAVNER Boštjan: 01/422-84-77, LJ-Vič
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
IUV nima več...sedaj išči ŽANE USNJE v Logatcu, celotna bivša IUV ekipa je tam.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Hvala za vse ciofre...če boš našel mi prosim napiši še za ta Žane usnje. Sicer pa...koga izbrati?
confused-1.gif
Pa če mi lahko še kdo napiše kako je z avtom, ga tam pustiš ali lahko počakaš in kolko traja to? Sej če ma stroj pomojem ni tok problem...
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Aja ša še to...a ta žane usnje je OK? Pa še to me zanima a to se da z vsakim zmenit kako bi rad imel narejeno, kako šive postavit itd.?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Jaz sem dal delat Alešu Šetini v Črnučah, trajalo je nekaj manj kot 8 ur, tako da avto pustiš tam, oblekel mi je volan in naredil manšeto za menjalnik, zelo zadovoljen z rezultatom, je pa mojstra izredno težko dobit na telefon in se dogovorit za termin, ker ima ogromno dela, predvidevam, ko sem bil pri njemu je imel še enega starejšega Audija z usnjenimi sedeži na dvorišču, predvidevam da ga je moral "preoblečt" celega in to dvomim da traja samo 8 ur
smile-1.gif
. Sem hotel še v drugem avtu oblečt volan v usnje, pa ga po nekaj tednih klicarjenja nikakor nisem mogel dobiti in sem obupal.



Jurij
 
Nazadnje urejeno: