Vodafon Turčija - prodam predplačniško SIM kartico z dobroimetjem = 8€

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Torej s počitnic v Turčiji mi je ostala njihova SIM kartica z vsemi klici znotraj Turčije - mislim da 700 minut, 1000 SMS (tudi še vsi) in 1,88 GB prenosa podatkov od 4 GB (dva tedna dve osebi). Paket je predplačniški in velja še dobre 3 mesece, po tem času (ali prej) se ga lahko napolni med 4 in 6 € (odvisno od paketa ali akcije), za naslednje štiri mesece.

Cena je fiksna, ob predaji bom prosil za kopijo osebnega dokumenta, ker je SIMka registrirana na moje ime.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Torej s počitnic v Turčiji mi je ostala njihova SIM kartica z vsemi klici znotraj Turčije - mislim da 700 minut, 1000 SMS (tudi še vsi) in 1,88 GB prenosa podatkov od 4 GB (dva tedna dve osebi). Paket je predplačniški in velja še dobre 3 mesece, po tem času (ali prej) se ga lahko napolni med 4 in 6 € (odvisno od paketa ali akcije), za naslednje štiri mesece.

Cena je fiksna, ob predaji bom prosil za kopijo osebnega dokumenta, ker je SIMka registrirana na moje ime.
Evo me, prodano. Kupim, samo moral mi boš malo razložiti uporabo. Na ZS pls ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pomeni, da ni roaminga (v drugih državah razen v TR) s to kartico, vsaj v tem paketu ne.
Greš na dopust v Turčijo in namesto da daš recimo Tlelemachu 10€ za 1GB prenosa, si kupiš njihovo kartico s predplačniškim paketom in dobiš klice in SMS znotraj Turčije - da lahko recimo kličeš rent a car, ko ti avto crkne, ali pa rezerviraš izlet,.... in seveda prenos podatkov, da si lahko online ves čas.

Moram popravit količino minut 750 jih je, pa 1000 SMS in 1,88GB.

Ni pa nobena znanost. Kartico v telefon ali tablico in uporabljaš. Vsak dan ti pošljejo SMS kako dragocena stranka si za njih in da bi se lahko prijavil,..... bla, bla, bla - seveda vse v turščini. :)


Najbolj je uporaben prenos podatkov za gugl translate, so že kar navajeni tako se "pogovarjat" - predlagam translate TR-GB-TR, ker iz slovenščine bo preveč izgubljeno s prevodom.

Vse ostalo na ZS.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Oooo McGiver, oprosti, da sem ti zbujala lažne upe.....(to sicer redno počnem pri Caplu, zato je ratal tok zblojen :bonk::D)
Meni so sedaj pojasnili, da rabim roaming in ne turške simke (že tako jo ful težko namestim v Lumio, ker je treba imet neko špico zraven in se mi tlf vedno, ko to počnem, zatika, pa še tok mini je, da jo težko vidim :valjamse:).
Tako ti želim, da bi jo hitro prodal komu drugemu, ki bi mu bolj prav prišla. Taksijev pa tega ne bom naročevala, ker imam potovanje, tam pa tud, kot rečeno, nimam nikogar.
Edino bi se dalo zmenit, če bi bla gor online linija z Burekom :cheer::nazdravje:
 

sasiti

Zelenc'
23. feb 2018
4
1
3
Kako se ti ljubi ukvarjat s prodajo sim kartice za 8 eur? Pa se osebno zahtevaš, torej obstaja možnost zlorabe... Vse to za celih 8 eur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pa kdaj drugič, te pa opozarjam, da je 1Gb prenosa podatkov pri večini slo operaterjev če vključiš paket 10€, klici so pa če tebe kdo tja kliče 1€ minuta, če ti kličeš ven iz turčije v EU 2,5€ minuta, SMS 0,30€ in 1 MB prenosa 4,833 €. Tak da mi smo uporabljali samo prenos podatkov, vse ostalo pa silenzio stampa. ;)

Če nimaš "špice" za simko pride tudi navadna papirna sponka prav. ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kako se ti ljubi ukvarjat s prodajo sim kartice za 8 eur? Pa se osebno zahtevaš, torej obstaja možnost zlorabe... Vse to za celih 8 eur.
In kaj to tebe boli?

Če jo kdo rabi jo dobi za cca pol cene, to je vse.

Ti pa predlagam da danes nakažeš po 5€ za botrstvo, RK in Karitasu, saj ni nič, le 15€.
 

sasiti

Zelenc'
23. feb 2018
4
1
3
Sej lepo, da se ceni vsak euro, sam pri dopustu za 1k+ eur se meni pac ne bi dalo potem ukvarjat še s prodajo sim kartice za 8 eur. Bi rabil že iti na nov dopust, da se spočiješ od prodajePac stejes kot strošek dopusta.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

wifija doli ni?
sem bil letos v turčiji pa se mi je zdelo, da je :)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

aja službeno si bil :)

alterašu bi pa lahko šenkal... al pa dal popust pošten
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
:rolleyes: Kaka služba ti?

Dopust.

Popust je pošten. Šenkam pa nič več, še posebej Alterašem s plačo 3000 neto, dvema bemfama ali mečkama, hišo v Lj in Piranu,...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Hanzi

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Torej s počitnic v Turčiji mi je ostala njihova SIM kartica z vsemi klici znotraj Turčije - mislim da 700 minut, 1000 SMS (tudi še vsi) in 1,88 GB prenosa podatkov od 4 GB (dva tedna dve osebi). Paket je predplačniški in velja še dobre 3 mesece, po tem času (ali prej) se ga lahko napolni med 4 in 6 € (odvisno od paketa ali akcije), za naslednje štiri mesece.

Cena je fiksna, ob predaji bom prosil za kopijo osebnega dokumenta, ker je SIMka registrirana na moje ime.

Ti ne smes met kopije osebnega dokumenta - da ne bos kake kazni fasal, ce te kdo prijavi...
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
488
63
28
širne planjave Dolenjske
Oooo McGiver, oprosti, da sem ti zbujala lažne upe.....(to sicer redno počnem pri Caplu, zato je ratal tok zblojen :bonk::D)
Meni so sedaj pojasnili, da rabim roaming in ne turške simke (že tako jo ful težko namestim v Lumio, ker je treba imet neko špico zraven in se mi tlf vedno, ko to počnem, zatika, pa še tok mini je, da jo težko vidim :valjamse:).
Tako ti želim, da bi jo hitro prodal komu drugemu, ki bi mu bolj prav prišla. Taksijev pa tega ne bom naročevala, ker imam potovanje, tam pa tud, kot rečeno, nimam nikogar.
Edino bi se dalo zmenit, če bi bla gor online linija z Burekom :cheer::nazdravje:

Mamca, če si uporabnica TS, si vključi eno izmed teh Svetovni zakup.