Vnetje očesa

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Fasu sem vnetje očesa
jezen.gif

Stvar je taka da če grem na svetlobo (sonce /luč) me oko zaboli, oko je postalo rdeče in rahlo boleče na dotik...
Bil sem pr zdravniku in dobil tobrex kapljice, posumil je da mi je kaj padlo noter, vendar da bi se zavedal ni blo nč takega
crazy1.gif

Sicer na momente mam občutek tujka v očesu, vendar kot sže napisu .... ne spomnim se da bi kaj blo, sem pa bil pred tem nekaj dni cele dneve zunaj v vinogradu.....tako da sumim na možen prepih.....
Od včeraj zjutraj odkar kapljice jemljem ni nobene razlike .....
Zdaj me to počasi že zelo nervira .....
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Kapljice je treba dajati v oko dlje časa (kot si dobil predpisano), preden se bo kaj poznalo...
 

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
in po kolkem času je blo videt izboljšanje?

Zjutraj nimam zlepljenega očesa, leče pridem na svetlobo se mi začne solzit in boli.... in je seveda fanj rdeče
 

Hopeless

Zelenc'
10. feb 2013
28
0
1
Maribor
Najbolje je da jemlješ kapljice tak kot ti je zdravnik predpisal. Učinek kapljic pri takšnih vrstah okužb ni magičen oziroma takoj viden. Tobrex kapljice se uporabljajo za preprečevanje in zdravljenje infekcij, se pravi da so kapljice same po sebi antibiotiki . Zaj pa sam pri sebi pomisli kak dolgo si mogel jemat kakšne antibiotike ko si zbolel
smile-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Pa še seveda najpomembnejše glede antibiotikov: vedno jih jemati tako dolgo, kot ti jih zdravnik predpiše. Sicer lahko tvegaš da bakterije dobijo resistenco na antibiotik.
 

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Krivec za vse to je bil kovinski opilek zarit v šarenici
cry12bpy.gif
 
Nazadnje urejeno: