Vista, SP1, windows support forumi in posledice

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ok, želel sem inštalirat SP1 za visto (original ob nakupu računalnika) in mi seveda vrže ven nek znan
error 100B01000 al neki takšnega

grem na windows support strani in probam vse kar mi svetujejo v zvezi s to napako, vključno z nekim
editanjem registra

posledica vsega tega, SP1 še vedno ne dela, poleg tega pa ne dela več Macromedia Flash Player (beri youtube ali kakršne
koli igre v explorerju) in sploh ne zažene več Windows Media Playerja. Na srečo VLC dela ampak tako ne gre več naprej...

ima kdo kakšno idejo kako računalnik prepričat naj spet zažene Windows media player in flash player (potem pa SP1 jovo na novo)
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Predlog št. 1 : Instaliraj Visto na sveže, pa takoj SP1 gor.

kako naj to naredim?

mislim, nimam cdja z visto, ker pač je bila licenčna kopija na računalniku in nisem dobil kakšnega CDja z visto zraven

saj ne da mi je problem potegnit novo visto dol sam nebi piratske verzije čez licenčno inštaliral
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Čudno. Kakšen računalni pa je? A nima niti recovery opcije?

fujitsu siemens amilo 2528i laptop - ob zagonu mi še vedno piše, naj spečem 3 recovery dvdje samo se mi zdi to mal čudno, saj če jih zdaj spečem bo naredilo recovery na to stanje ali na začetno? in kakšno bo stanje z datotekami in softwareom?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Glede manjkajočega medija:

Preberi navodila.
Vprašaj proizvajalca/prodajalca.
Vprašaj Microsoft.

Nekako v tem vrstnem redu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.345
6.535
113
Verjetno še imaš na disku skrito particijo? Mediji se ponavadi skopirajo kar iz nje.

Preveri.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
se SP1 potegne samodejno ob updejtih,al moras rocno na spletno stran?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
se SP1 potegne samodejno ob updejtih,al moras rocno na spletno stran?

načeloma bi se moral samodejno, samo če dam na windows update, mi pač kaže 4 update za naložit in jih nalaga in na koncu napiše, da so bili 4 neuspešno naloženi

potem sem pa tudi downloadal vse različice pa s tistimi preizkušal pa tudi ne gre

bom naredil en reset sistema pa da vidim kaj bo
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Neuspešno se poizkuša nalagati SP1 na Visto Enterprise in Ultimate z vklopljenim SLO MUI ter seveda z vsemi SLO verzijami SLO Viste. Enkrat je bil tukaj link za SP1 DVD, kjer so vse verzije SP1 gor. S tega DVDja sem uspešno namestil SP1 na take Viste.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Neuspešno se poizkuša nalagati SP1 na Visto Enterprise in Ultimate z vklopljenim SLO MUI ter seveda z vsemi SLO verzijami SLO Viste. Enkrat je bil tukaj link za SP1 DVD, kjer so vse verzije SP1 gor. S tega DVDja sem uspešno namestil SP1 na take Viste.

jaz imam nemško visto, jezik pa na slovenščino (za ščž)

rollback na stanje pred enim tednom je bil uspešno izveden (according to windows), media player in flash pa še vedno ne delata