Vista Home Premum -> Downgrade to XP ???

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Baje se da iz Viste naredit downgrade v XP, mogoce ma kdo kaksno idejo kako?

Namreč pocasi mi zivce žre tale Vista...
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kvečjemu jo lahko upgradaš v XP
grin1.gif


Men tud žre živce
tongue-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zdej bom v Vista Ultimate dal,pol bom pa vidu kako bo...


Lepo da nisem edini ki mu zre zivce.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Kaj pa te živcira pri Visti? Ker ravno razmišljam o zamenjavi laptopa, pa je v igri tudi tak z Visto.... Drugače imam pa na starem XP sp1.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
če se ne motim bi naj ta downgrade pomenil, da lahko z serijsko od viste inštaliral XP-je ... nekaj v tem mislu ... nisem pa čist ziher
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Mene pr Visti mot, da enostavno še ne dela čist vse tko k more, ni določenih driverjev, kšne stvari se bl sesuvajo, pa še bl je požrešna, vsaj če maš vse bonbončke ukloplene, edin kar je je lepo useskp narjen, ampak zaenkrat ostajam na XP-jih.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
ce velja zadeva ista kot prej... potem ja... legalno si pokrit... tus cifra bo po mojem znala prjet...

jaz osebno odsvetujem visto... dela prepocasi (na DOBRI masini), ne dela par zadev (npr. star BS player brez reklam) pa se nadlezen je s tistimi svojimi opozorili (ste prepricani, ste res prepricani, ste 100% preprciani... a ste res prepricani... res zelite to in to...) da lahko samo spremenis eno bedasto nastavitev...

priporocam upgrade na XP:)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ce velja zadeva ista kot prej... potem ja... legalno si pokrit... tus cifra bo po mojem znala prjet...

jaz osebno odsvetujem visto... dela prepocasi (na DOBRI masini), ne dela par zadev (npr. star BS player brez reklam) pa se nadlezen je s tistimi svojimi opozorili (ste prepricani, ste res prepricani, ste 100% preprciani... a ste res prepricani... res zelite to in to...) da lahko samo spremenis eno bedasto nastavitev...

priporocam upgrade na XP:)

Baje si licencno pokrit... le stevilka ne bo prijela na XPjih... Bo treba poklicat na M$ support in tam povedo drugi stevilko ... tako so meni rekli na FMCju, ko sem za stranko nabavljal PC, ki ima ze prednalozeno Visto, stranka pa rabi XP...
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
(ste prepricani, ste res prepricani, ste 100% preprciani... a ste res prepricani... res zelite to in to...) da lahko samo spremenis eno bedasto nastavitev...

to se da zelo lepo izklopit, da ti več ne mori...
drugače pa vista je zelo hitra, samo bog ne daj da bi šel na shutdown...
shutdown ni več v igri za izklop računala...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.339
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ce velja zadeva ista kot prej... potem ja... legalno si pokrit... tus cifra bo po mojem znala prjet...

jaz osebno odsvetujem visto... dela prepocasi (na DOBRI masini), ne dela par zadev (npr. star BS player brez reklam) pa se nadlezen je s tistimi svojimi opozorili (ste prepricani, ste res prepricani, ste 100% preprciani... a ste res prepricani... res zelite to in to...) da lahko samo spremenis eno bedasto nastavitev...

priporocam upgrade na XP:)

To, kar tebe mori je UAC (User Acces Control)... in to se da izklopit, potem ni vec tako morece vse skupaj... Za n00be je pa bolje, da ostane vkljuceno... ker tako lahko manj kozlarij uspicijo
smile-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.144
2.316
113
v lokalni ostariji
vem da se da izklopit a vseeno... brezzveze...

drugace pa zadeva se ne premakne nikamor... pa se s tistimi efekti je zame popolnoma nefunkcionalna... (vem... da se izklopit... ampak kaj potem ostane od nje? )

v glavnem... dokler bo laufal support za xp ne saltam gor...
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Vista itak smrdi..

Še ene 2 leti pa bo na nivoju kompatibilnosti XPjev
stupid-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.735
2.102
113
verjetno misliš uradni downgrade iz strani licence... na xp pro iz vista bussines... ostali nimajo predvidenega legalnega downgrada
 

rachek

Zelenc'
6. avg 2007
16
0
1
Jaz downgradeam samo Visto business DSP na XP Pro DSP. Za druge verzije Viste ne vem, kakšne so opcije. Da se pa vse po el. pošti uredit. Samo original račun moraš poskenirati in poslati.

Citat:
Pozdravljeni,



Trenutni postopek uveljavitve downgrade pravice za končne uporabnike Windows Viste Business/Ultimate(OEM) v Windows XP Professional (OEM).



Za uveljavitev downgrade pravice (od končne stranke) potrebujemo naslednje podatke:

Dokazilo o nakupu operacijskega sistema. Kopija veljavnega računa iz katerega je razvidno da gre za Windows Vista Business/Ultimate (OEM software).
Ime in priimek stranke
Telefonska številka
Elektronski poštni naslov
Tip računalnika (HP, Dell, …)
Ključ izdelka operacijskega sistema Windows Vista Business/Ultimate (Product Key)




Te podatke nam (stranka) pošljite po faksu (01 583 69 11) ali elektronski pošti (Aktivacije@microsoft.si).



Novo kodo (stranki) posredujemo po elektronski pošti ali po telefonu.