vikend

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Ja sej to sm se vse nekako pozanimal, samo zdej mam problem pa če bi gdo vedel pribljižno točne podatke...vprašnje pa je tako...


če sm jst dobil v dar z darilno pogodbo parcele številka xxx, xxy in yyy, kako jaz zdej to prepišem na sebe...vrejtno grem z to darilno overjeno pogodbo na občino in dam vlogo notr za spremembo katastra, oziroma da prepišem to na sebe. Me zdej zanima kok bo mene to stal da prepišem te parcele xxx, xxy in yyy na sebe da me vpišejo v zemljiško knjigo in ostale procedure, seveda če izvzamemo da je darilna pogodba že napisana in overjena. A ve gdo cene ker nimam predstave kok bi nej tak prepis treh parcelnih številk stal, ker pomoje je to drago ko svina!



hvala, za informacije...zanima me pa predvsem za to ker so neki zabrblal kar se tiče parcel vsaj tako sm videl na izpisu iz zemljiške knjige in bi najprej dal na sebe prepisat 6 arov kar ni niti tolk velik, po tem ko bi se pa stvari razpletle bi dal pa prepisat še ostalih (na-pamet) 300 arov. Zanima al nej dam zdej prepisat neki pa potem še neki al počakam rajš da se bo vse skupaj razjasnil pa potem nardit vpis oziroma prepis za vse skupaj. Samo v tem primeru bi mogu z vikendom počakat še vsaj 2 leti.


Jst upam da sm napisal tak da bote zastopl moje vprašanje, ker me zanima cena prepisa parcele...kataster pa vse skup.