Viber

Bastjano

Zelenc'
15. jan 2024
1
0
1
Takole je. Na novo sem namestil na stacjonarni racunalnik windows 10. Vse si usposobil. A imam problem. Na telefoni imam viber ampak bi ga potreboval tudi na stacjonarnem racunalniki. Zaradi komunikacije ( sluzbeno) pridem do tega da skeniram qr codo, na telefoni potrdim. Potem pa pride velik Error. Že reinštaliral na telefoni in racunalniki. In ne pomaga. Nasplošno na telefoni deluje brez problema Kdo imel že iste probleme. In kako resil.,? hvala za odgovore ze naprej.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Piši na support. Men je blo enako. Zresetirajo račun in potem gre aktivirat.

Dobiš na email info nazaj.



Angelina C (Viber)
Jan 9, 2024, 16:05 GMT+2
Hi,

Thank you for contacting us.I have reset your account and you should now be able to activate Viber on your desktop.

Let me know if you need any further assistance.
Best Regards,
Angelina C
Viber Support Team


ADKq_NaSThnHttzzSHd3fT9Vj19I7sDT9Cwb3JVlKhCLkLtEATAvafkEPzKTgBs6GOTz6__LnBlRSSgHts65jWGEUWqh6NZNKS-AqcigUvODXm_q-Ao5oYpiS5w=s0-d-e1-ft
Zgaga
Jan 9, 2024, 15:59 GMT+2
When I scan QR code I get ERROR message. I have clean (new) instalation of Windows 11 and ESET Internet Security antivirus program.

Attachment(s)
viber-error.jpg
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.941
-1.480
63
Support je neverjeten. Brez kančka sarkazma.

Sam sem imel težave dva meseca nazaj, pri menjavi telefona. Nikakor mi ni uspelo aktivirati vibra na novem telefonu, ne prek sms ali klica, nikakor. Ko sem pisal na support si izmenjali nekaj mailov in smo zadevo uredili tik tak.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
Sem imel januarja iste probleme, ampak, ker ne računalniku ne rabim tako pogosto Viberja, sem ga odstranil. Danes sem ga na novo naložil, pa je ves protokol registracije šel čez brez supporta. Mi pa zdaj kamera na PC ne dela. Ko grem na viber pod "call settings", mi pod "input" prepozna USB kamero, ampak v okvirčku je tema. Vse nastavitve zasebnosti pri WIN 10 sem omogočil. Je še kje kakšna fora ?