Vezava pri delodajalcu zaradi stroška zdravniškega pregleda - je zakonito?!?

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Je zakonito, da te delodajalec veže na sebe za par mesecev na račun zdravniškega pregleda, ki ti ga zaračuna, če ga zapustiš pred potekom vezave?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Prva pogodba za določen čas za nekaj mesecev, če jo prekineš pred iztekom moraš vračat znesek zdravniškega pregleda...
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Skoraj prepričan sem, da ni zakonske podlage, da ti bodoči delodajalec zaračuna zdravniški pregled.

Predlagam da v ponedeljek vpraša na inšpekcijo za delo.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Tudi jaz mislim, da je to rizik delodajalca, če kdo zapusti podjetje predčasno, ampak me vseeno zanima...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz kod delodajalec pa mislim, da je fer, da oddelaš dogovorjeno obdobje.

Seveda zakonske osnove ni.
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Delodajalec, ki v parih mesecih s tabo ne naredi cca. 100EUR* profita, je boljše da ni tvoj delodajalec.

*približno toliko je zdr. pregled, razen če si zelo specialen kader in rabiš zelo specialen pregled.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
28. in 136. člen ZDR - prvi določa kdo nosi stroške zdravniškega pregleda, drugi pa prepoved pobota iz plače brez pisnega soglasja in “vnaprej”.

Na kratko - ne sme in na sodišču bo delodajalec izgubil.

Drugače se pa celo strinjam z delodajalcem - “pošteno” bi bilo, da delavec, ki na lastno željo prekine poskusno dobo, naj nosi določene stroške. Nikakor ne vseh - a vseeno nekaj, da se vsaj zaveda, da tudi neupravičena prekinitev pogodbe nosi določene stroške.
Pa da ne bo zdaj to raztegnil na normalno prekinitev z odpovedni rokom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Delodajalec, ki v parih mesecih s tabo ne naredi cca. 100EUR* profita, je boljše da ni tvoj delodajalec.

*približno toliko je zdr. pregled, razen če si zelo specialen kader in rabiš zelo specialen pregled.

Da bo delodajalec naredil “nekaj 100,- EUR profita” bi moral zaposliti popolnoma pripravljenega delavca za to delovno mesto. Pa še zdaleč ni samo zdravniški pregled strošek “nove zaposlitve”. Zraven še gre izpit iz varstva pri delu, prvi komplet delovne obleke in čevljev in nenazadnje še malo morje administracije (slednja sicer načeloma spada pod “redno delo”).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Ja, maš prav. Veliko je odvisno od konkretnih okoliščin kdo in kaj bo delal.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Če je napotitev naredil delodajalec, je on plačnik storitve. V tem primeru zdravniškega spričevala ne moreš odnesti drugemu delodajalcu oziroma ti verjetno nihče ne bo izdal prepisa. Vsaj prav bi bilo tako.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Saj tudi, če ti kdo da “prepis” si drugi delodajalec z njim ne more kaj pomagati.
Zdravniški pregled mora biti v skladu z oceno tveganja, ki pa ponavadi ni enaka za vse delodajalce.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
Ja in kaj, še prijaviš delodajalca zaradi takih zahtev?
Bo inšpekcija odločila izbris zahteve ali kakšna kazen? Bo sploh reagirala pred iztekom pogodbe?
Saj inšpekcija tako ali tako da samo priporočila, namige, predloge.
REDKO kakšno kazen!
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ja in kaj, še prijaviš delodajalca zaradi takih zahtev?
Bo inšpekcija odločila izbris zahteve ali kakšna kazen? Bo sploh reagirala pred iztekom pogodbe?
Saj inšpekcija tako ali tako da samo priporočila, namige, predloge.
REDKO kakšno kazen!
Odpovedni rok je določen v pogodbi o zaposlitvi.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Ja in kaj, še prijaviš delodajalca zaradi takih zahtev?
Bo inšpekcija odločila izbris zahteve ali kakšna kazen? Bo sploh reagirala pred iztekom pogodbe?
Saj inšpekcija tako ali tako da samo priporočila, namige, predloge.
REDKO kakšno kazen!

Ja res je... Prejšnji delodajalec je namerno dobesedno izigraval nadurno zakonodajo, ko sem se pritožil, da ne bom delal več ko 20 mesec, so pa bile grožnje z disciplinsko komisijo... Se mi je vodja izmene nazaj zgovarjal, da naj kar prijavim, da itak ne bo vidno, ker gre v stimulacijo. Goljufanje in izigravanje zakonodaje pač... Je bilo še kup drugih nepravilnosti kot so neprimerni odnosi, mobing, pristranskost obratovodje, nekompetentne inštruktorice v obratu in podobno...

Pol pa glavna kadrovnica joka po TVS1, kako nujno potrebujejo delavce in se čudijo, da jih ne dobijo. Seveda jih ne dobijo, če je splošno znano, da je firma sekret in nikogar ni blizu...

Inšpekcija bi verjetno prijavo ignorirala...

Ime podjetja z veseljem v ZS.
 
Nazadnje urejeno:

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Ja res je... Prejšnji delodajalec je namerno dobesedno izigraval nadurno zakonodajo, ko sem se pritožil, da ne bom delal več ko 20 mesec, so pa bile grožnje z disciplinsko komisijo... Se mi je vodja izmene nazaj zgovarjal, da naj kar prijavim, da itak ne bo vidno, ker gre v stimulacijo. Goljufanje in izigravanje zakonodaje pač... Je bilo še kup drugih nepravilnosti kot so neprimerni odnosi, mobing, pristranskost obratovodje, nekompetentne inštruktorice v obratu in podobno...

Pol pa glavna kadrovnica joka po TVS1, kako nujno potrebujejo delavce in se čudijo, da jih ne dobijo. Seveda jih ne dobijo, če je splošno znano, da je firma sekret in nikogar ni blizu...

Inšpekcija bi verjetno prijavo ignorirala...

Ime podjetja z veseljem v ZS.

Ime podjetja daj v javnost. Dovolj je časopisov (ala Slovenske novice in ostali), ki bodo z veseljem mleli o tem in, na koncu koncev, zakaj ne?