Vezava poblikacije ?

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Pozna kdo kaksno firmo, ki se ukvarja z vezavo debelih publikacij (unikatov) po cimbolj ugodni ceni, po moznosti iz Ljubljane ali Kranja ? Imam cca. 1300-400 skopiranih A4 strani iz ene staaaaaaare knjige (~60 let), ena tehnicna zadeva, ki je bila natisnjena v zelo malo izvodih, zaradi cesar se je zdaj nove seveda ne dobi vec), katere bi rad imel vezane v knjigo oz. vec knjig, priblizno tako, kot vezejo diplome, a z malo manj papirja nabranega v hrbet in seveda brez kicastih dodatkov (platnice so lahko bistveno cenejse itd.).

Tezava pri teh firmah, ki vezejo diplome, je v tem, da imajo ocitno vsi omejitev debeline 2 cm, kar je premalo za moj namen (potrebno bi bilo vsaj 3-4 cm, ce razdelim papir na tri kupe, oziroma kaksnih 5 cm, ce ga na dva kupa, kar bi mi tudi najbolj ustrezalo glede dimenzij in mase), vsaj sodec po opisu njihovih zmoznosti na Internetu.

Vezava v spiralo, ki za take debeline ni problem, mi ni prevec vsec, ker unici papir. Ce ne bo druge opcije, mi se vedno to ostane ...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v zalogu je ena vezava..pisuka da s ene spomnim iena..
gres po zaloski, ko prides do zaloga, tam k je spar gres naravnost proti besnici..ko mas na levi ene zelene bloke, zavijes levo..cesat pelje nad nekim 'prepadom'..ene 1000m od glavne ceste je ena cestica levo..prva abjta na desni

mogoce knjigovestvo horvat?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Hvala za info, sem nasel se malce blizje, bomo videli kako bo narejeno. Res zanimivo, da obstajata na isti ulici kar dva, ki se ukvarjata s knjigovestvom
smile-1.gif