Varščina za telefon pri ponudniku

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Vse te zadeve v državi obstajajo niso pa dostopne npr mobilnim oprraterjem...
Če meni lahko za doklade zlistajo celoten portfolio gotovine, delnic, imogine...bi lahko tudi postavili razrede in omogočali zmanjšan obseg zlorab in večjo flexibilnost pri ostalih strankah...
B
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Namesto telefonov na obroke raje znižajte naročnino na redne pakete in bodo poštene stranke mnogo bolj zadovoljne pa še "lopovov" se boste enostavno losali.

Sicer pa noben pošten kmalu ne bo pri nas kupoval telefonov, ker so v tujini pol cenejši in to brez vsake vezave.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Jao fikus...
4 telefon je za otroke...moji mulci imajo 4.3 inčev ali večje...če telefona ne uporabljaš le za klice in sms je bolj slaba izbira...vse to pa lahko delaš tudi na telefonu s klasičnimi tipkami...
Glede nižanja cene natočnine ti bom rekel le: zberi denar in kupi/osnuj svojega operaterja ki bo neprofitno delel za tvojo večno slavo...
Prodaja telefonov na obroke je bolj ali manj nuja...ima pa stranka možnost nabaviti aparat kjerkoli...tam kjer mu je bolj ugodno...
Pa veliko sreče s tvojim novim mvnojem...
B
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
467716-post_slo.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Še v življenju nisem kupil telefona na obroke, če si ga ne bi mogel kupiti takoj ga tudi na obroke ne bi.
Sploh pa ne pri naših operaterjih, kjer je krepko dražji kot v tujini, imate pa srečo, ker je velika večina ljudi še zelo zaostalih ovc.

Ravno pri zaslonih se najbolj vidi, večjega kot imajo večje ovce so in se jim samo smejim, ko poslušam koliko problemov imajo z njimi.
Praktično čisto vse slabše kot pri 3,5 inčni Nokii C7.
Telefoni na tipke niso bili slabi(baterija za deset dni uporabe je bila pa sploh sanjska), žal je pa pri njih največja slabost pisanje SMSov, ki jih sam precej rabim.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Greš nazaj na blokirano...čez kak mesec spet pogledam če si prišel k pameti...
In kutajc enek note 4😂...po ibliji in morda velikosti...pol pa konec...
Lpb
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Se strinjam s tabo... Nima smisla z njim razpravljat... Ko ga vsi bodo dali na block bo mogoč pršu k pamet sam mislim taki kot nikoli ne bod pršli k pameti
wink-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ja seveda en korejski telefon narejen s kitajskimi deli je petkrat boljši od samih kitajcev.

Malenkost manj je precenjen kot iphone in nič drugega.

Sploh sem pa v glavnem govoril o velikosti in neuporabnosti takega telefona, očitno tisti z malimi rabite velike telefone, da imate vsaj nekaj velikega v roki...

Krasno kar dva najbolj bolna simobilovca me bosta nehala nadlegovati
cheer.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
No pa si pokazal kaki si kekec... Namerno napisal da vidim kolk IQ maš pa vidim da nižjega kot je trenutna temperatura zunaj
evil.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
A nisi rekel, da me boš dal na blokado, da mi končno ne bo več treba pisati takim z velikim telefonom in majhnim...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Sem napisal zgoraj da sem namerno napisal da te bom blokiral sam da vidim kolk IQ maš.. Pa si dokazal kar sem si mislil
hysterical-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ok, te bom dal pa jaz na blokado, ker je res škoda časa zate.

Zaenkrat si prvi in edini blokiran.
smirk-1.gif