V upanju na bogato odškodnino si je namerno odrezala roko

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Mislim, da na SLO trgu ni zavarovanja, ki bi ti kot "navadni fizični osebi" omogočal tako visoko ZV (po eni sami polici), da bi v primeru odrezane roke dobil izplačan 1mio €. Če se ne motim je max ZV okoli 900.000€. In če greš pa sestavljati oz. seštevati police pa lahko vzameva kar primer od garfildda in zaokroživa na 20€ mesečno na eno polico z ZV 300.000€. Moral bi imeti torej cca.5 takšnih polic s čimer bi prišel do 1.500.000€ ZV s skupno mesečno premijo 100€ (šlo bi še ceneje ampak je v taki ceni običajno zraven še kaj drugega in ne samo ZV za invalidnost). V takem primeru bi pa se potem v primeru izgube roke dejansko lahko pogovarjali o cca.1mio € izplačila.

Pa ne zdaj mešat osebnih zavarovanj (kar nezgodno je) s kakšnim klasičnim premoženjskim (zavarovanje hiše). Življenje in zdravje sta neprecenljiva in posledično lahko skleneš veliko polic in iz vseh dobiš izplačilo v kolikor je premija plačana in dogodek ustreza pogojem. Hiše pa ne moreš 5x zavarovati oz. jo lahko no ampak gre v tem primeru za dobesedno metanje denarja stran, saj bi v primeru (npr.) totalke vse zavarovalnice skupaj izplačale dejansko gradbeno vrednost hiše.
To je samo v teoriji. V praksi zavarovalnica pri malo višjij ZV preveri, če si zavarovan še kje drugje in ti potem odstopi od pogodbe..Vemo pa, kako je Abramovu uspelo priti do tako visoke ZV za Julijo ... pa zakaj je bil na enih zavarovalnicah kot VIP stranka, sedaj je pa kriminalec. :bonk:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
ta firbec matra tudi mene. ima res tako namazan jezik, je poservisiral kaksno agentko, pokazal fejk izkaznico kriminalista?

kaksni so kriteeiji za to, ta clovek ima nase napisaan en avto, sicer pa hodi okrog in fehta denar... no, ali pa se kaksna zlocinska zdruzba najde tudi znotraj zavarovalnic...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
ta firbec matra tudi mene. ima res tako namazan jezik, je poservisiral kaksno agentko, pokazal fejk izkaznico kriminalista?

kaksni so kriteeiji za to, ta clovek ima nase napisaan en avto, sicer pa hodi okrog in fehta denar... no, ali pa se kaksna zlocinska zdruzba najde tudi znotraj zavarovalnic...
On je rojen manipulator in se zadeve loti ze prvo minuto ko ga srecas. Saj sem ze pisal na alterju kako je bilo ko sem ga imel sam v postopku.

Tko da je ze gola verjetnost da mu uspe IMHO vecja od 30% .... pol more pa sam tok casa iskat pravo zrtev....

Tko za obcutek: on je legit policiste na postaji preprical da je tajni delavec policije...tko da - tip je dober v tem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in tony

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Ja. Plača naj kar je njeno. Zakaj ob tem tako obračaš očkice v nebo? Mar misliš da ti bodo ljudje kar tako na lepe oči nosili denar na kopico? Bi bilo fino, res.
Daj Abramov no nehaj, nehaj se predstavljati da si Demz, povej da si Abramov in da stojiš za svojimi dejanji,
da nisi Julije prepričal, ampak da ji je spodrsnilo in si po nesreči odrezala roko...

Denar ti pripada, samo pokvarjene zavarovalnice in policaji ti ga ne dajo, ker ga hočejo sami, ziher so si ga že prenakazali na svoje račune
in ga sedaj nimajo da bi ga tebi nakazali, tako grejo te stvari...

In vi naivneži verjamete policiji in zavarovalnicam! Pride v sredo pred parlament, boste videli dokaze imamo dokumente, da je vse zarota!


Za resnico!
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Eno truplo ni dovolj. Za pravo primerjavo rabijo vsaj 2.
 
  • Wow
Reactions: tony

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Eno truplo ni dovolj. Za pravo primerjavo rabijo vsaj 2.
Ne razumem...

Zakaj pa na isti roki ne probajo, sam ne na istem mestu ane... :valjamse:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
uff :)

ja dec bo dobil tole. sem bil ziher ob začetnem medijskem pompu da nima šans in da bo končno zadoščeno pravici.
no sedaj bi bil presenečen če bi bilo, pravi mali čudež v naši deželi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Imamo res kretensko sodstvo. Očitno kup Demzov sedi notri, ki niso prepričani, da se to da storit na tak način. Na koncu bosta oproščena, pa še država jima bo verjetno dolžna zajetno odškodnino za presedeni čas. Potem se pa sodniki čudijo, zakaj je njihov ugled v podnu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Ne klicat hudiča no, že tako rad sam pride povsem nepovabljen. Če ta tip po nekem izjemno čudnem in prizadetem naključju dobi tole potem grem jaz naslednji dan poiskat kakšno horsarko ali še bolje dve, jima obljubit vse mogoče in nemogoče nato pa hop na zavarovalnice sklenit kup zavarovanj ter v Bauhaus po eno solidno žago brez varovala za prevodna tkiva. Matr bo to denarja.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.712
4.198
113
Hmm, da ni Abramov radikaliziran in je morda izvajal Šeriatsko prvo nad Julijo in je to bila božja volja :sprasujemse:
 
  • Haha
Reactions: tony

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Ne štekam, res med človeškimi kadavri ne morejo najti enega, ki (še) ima obe roki?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Mora bit ravno prave strukture, starosti, teksture, okusa, barve in podobno. Ker si bo sicer spet neki izvedenec/sodnik/odvetnik izmislil, da ni dovolj podobnosti v okoliščinah. Recimo, da mora biti truplo blond, suho in lepo, pa totalno zapeljano. Sicer okoliščine ne bojo primerljive.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
Truplo ne sme biti starejše od 24 ur, mora biti enake konstitucije (lani je bilo v Sloveniji eno samo tako truplo), potrebno bo še soglasje komisije za medicinsko etiko in sorodnikov. Zdaj bodo truplo (trupli) morda iskali po celotni Evropi.

Vladavina prava v vsem svojem sijaju.

Če tožilcu ne uspe, pa morajo zavarovalnice verjetno izplačati 1,1 milijona evrov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Mora bit ravno prave strukture, starosti, teksture, okusa, barve in podobno. Ker si bo sicer spet neki izvedenec/sodnik/odvetnik izmislil, da ni dovolj podobnosti v okoliščinah. Recimo, da mora biti truplo blond, suho in lepo, pa totalno zapeljano. Sicer okoliščine ne bojo primerljive.
Pa na enako starost se ne sme pozabit :fredi:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Malenkost, ki bi znala biti glede na ves ta bullshit zdaj iz vidika čimbolj podrobne ponovitve postopka pomembna. Če se že tako zapenja v detajle, me to s starostjo ne bi presenetilo. Zdaj pa čakam kakšen komentar Demza, da je vse točno tako kot mora biti, hkrati se pa sprašujem, če bo to kaj spremenilo njegovo teorijo o zaroti sodstva proti ubogemu malemu (in brezrokemu) človeku.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Da ne pozabim, na koncu bo zadeva padla, ker se nekdo ni potrudil niti zarubiti predmetnega cirkularja - ali pa ga bo kdo na policiji izgubil...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey