V petek stavkajo otroci - za podnebje gre

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Fujonka pa krade Trumpu slogane.
Rdeč=lopov
20190315_204149.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Saj politika bo upoštevala želje stavkajočih.
Še bolj bo nabila davke in še manj bo povratne embalaže. Zanimivo da se steklo splača reciklirati, ne pa pomiti.
Plastične gajbice za zelenjavo so tudi bolj ali manj nepovratne kot vem, in teh gajbice je......
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Saj politika bo upoštevala želje stavkajočih.
Še bolj bo nabila davke in še manj bo povratne embalaže. Zanimivo da se steklo splača reciklirati, ne pa pomiti.
Plastične gajbice za zelenjavo so tudi bolj ali manj nepovratne kot vem, in teh gajbice je......
Omenil bi samo plastenke, ki so jih Hrvati že desetletja nabirali, da so z vračilom nekaj zaslužili. Pri nas so vse takšne pobude v kali zatrli. Zakaj? :mad:
Kaj delajo NVO da ne zahtevajo tega preizkušenega sistema? :gorjaca:
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Omenil bi samo plastenke, ki so jih Hrvati že desetletja nabirali, da so z vračilom nekaj zaslužili. Pri nas so vse takšne pobude v kali zatrli. Zakaj? :mad:
Kaj delajo NVO da ne zahtevajo tega preizkušenega sistema? :gorjaca:
Kdo jih je v kali zatrl?
In zakaj naenkrat vse upe polagaš na nevladne, če si jih še včeraj želel vse po vrsti ukiniti?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Saj politika bo upoštevala želje stavkajočih.
Še bolj bo nabila davke in še manj bo povratne embalaže. Zanimivo da se steklo splača reciklirati, ne pa pomiti.
Plastične gajbice za zelenjavo so tudi bolj ali manj nepovratne kot vem, in teh gajbice je......
ti še nisi videl stekelnice od pira ki je kar lepo povratna:eek:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Omenil bi samo plastenke, ki so jih Hrvati že desetletja nabirali, da so z vračilom nekaj zaslužili. Pri nas so vse takšne pobude v kali zatrli. Zakaj? :mad:
Pri nas se že brez kavcije pobere dovolj embalaže.

Z vračilom dobiš povrnjeno kavcijo, ki si jo plačal ob nakupu. Zaslužiš lahko le v primeru, da nosiš nazaj tuje plastenke.

Sicer Hrvati sedaj iščejo načine, da bi to ukinili.
 

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.106
297
83
Sam podpiram to akcijo. Tudi sam sem v zadnjih treh letih zmanjšal potrošnjo vključno s plastiko sploh vsaj za 70%.

Se pa morajo otroci zavedati tudi svojih dolžnosti. Ne za vsako praznik novo LEGO kolekcijo in tako dalje... V bistvu so ogroni potrošnik plastike in junk potrošnje od nalepk in zbirateljstva raznega sranja,
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sem danes poslušal na valu 202....je ena v eter pribila da si želi /zavzema da bi prešli na globalni ravni da bi čimveč rastlinske hrane jedli....čuuuuj

Sem potem raje preklopil na Rockradio...