Upravljanje v slovenščini?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
images




.Voice-activated navigation will only work in map regions that came preloaded on a device, regardless of the voice language selected. Although additional maps can be purchased for other regions, voice-activated navigation will not function when navigating in these non-preloaded regions.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Z Garminom je konec, kar se tiče sploh cestnih navigacij. Še 3-4 leta nazaj so takle čas prihajale ven nove naprave, sploh v času CES si bile kakšne najave, sedaj pa je iz leta v leto slabše, letos celo nič. Tudi modelom, ki so še trenutno na trgu je zelo padla cena. Novi zemljevidi tudi prihajajo, kakor se jim zazdi, glede na pretekla leta. Kaj šele, da bi dodali kakšno novo funkcijo oziroma glasovno upravljanje.
Sam jim že, odkar imamo različne cene goriv, pišem, da naj vklopijo funkcijo za CENA GORIV in jim dam link do goriva.si, od kjer bi lahko črpali informacije glede na lokacijo, pa vedno dobim klasičen odgovor z "Thank you, sir......". Tudi že nekaj let jim pišem, da naj vklopijo funkcijo PARKIRIŠČA, kjer vidiš prosta mesta, pa je odgovor isti. In ja, res je, vse te informacijo dobiš na telefonu.
Garmin je zaspal na lovorikah, kar se tiče cestnih navigacij. Google ga je prehitel. Dobro mu še gre nekako z nosljivimi napravami, z kolesarskimi napravami, čeprav mu je tudi tukaj konkurenca že zelo za hrbtom, sploh, kar se cen tiče. Imajo pa še neko ime v pomorstvu in letalstvu.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Garmin je bil zame odpisan ze l.2007, ko me je veckrat zajebal, ko majmuna....
Takrat sem presaltal na MioMoov, pa IGo....s katerima sem bil zelo zadovoljen...nato je prisel Google maps in tu smo sedaj.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Paaa....najnovejši cestni garmin ki ga imam je 2405 (poleg 1390 in 765)...

2405 datira kam....nekam v 2011....pa vse kar pogrešam je Smartphonelink...pa še to samo zaradi cestnih informacij....ker je TMC postal neuporaben...

Ubistvu niti ne vem kaj bi si še sploh lahko izmislili....? Smartphonelink poveže garmin z telefonom....in to je to....lahko vnašaš lokacije...restavracije...parkirne hise.....promet iz tam...

Če pa rabiš "spot on" info glede parkirišč pa zalavfaš google na telefonu in poiščeš informacijo ali pa tja direktno pokličeš :)

Že v 2014 ko sem vozil po EU je bil vedno poleg navigacije aktualen še telefon....sploh po kakih mediteranskih/ciganskih destinacijah kjer nič ne osvežujejo(ceste naslovi itd)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Garmin je bil zame odpisan ze l.2007, ko me je veckrat zajebal, ko majmuna....

2007 so bili garmini še v povojih....kartografija (sploh naši konci) pa tudi!

Prevozil 200kkm po tujini v 2014-2015 pa me je zajebal natanko 2x....pa še to v Italiji in Franciji(ciganija z cestami in naslovi)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski