Upgrade NAVIGON 6310 to a NAVIGON 70 Premium Live

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Lastim si Navigon 6310 in imam veljavno osveževanje kart prek Navigon Fresh do marca 2012.

Sem pa danes dobil njihov mail s "special promotion" ponudbo, s katero lahko samo še do nedelje za "le" 49 EUR upgradam svojo 6310 v 70 Premium Live in s tem pridobim:

- active lane assistance
- MyBest POI
- City View 3D 2.0

Kar pomeni, da je slednji le softwersko izboljšan 6310? Sem videl v Franci, da so novo navigacijo (70 Premium Live) v Carrefourju prodajali v akciji za 119 EUR, pa tuhtam ali se mi splača dajati 49 EUR za nov software, da bom imel "nov model" navigacije. Imam pa aktiven račun na Navigon Fresh kot sem že omenil. Verjetno pa obstajajo tudi drugi načini upgrejdanja, vendar jih zaenkrat ne poznam, glede na to, da sem lahko vse enostavno prek Fresha počel s parimi kliki.

Kako je kaj s temi zadevami? Če se sam znajdeš z upgrejdi, pol lahko pozabiš na nadaljnjo uporabo Fresha? Ali zadeve potem delujejo normalno brez večurnega tuhtanja, kje sem zajebal pri kopiranju itd.?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
cena je ugodna....če ti dela še naprava in garancija? drugače imaš NAVIGON 70 Premium, Premium-TMC, BT, EU-43 ali pa kakšen WAYTEQ?