Umrl je Tomaž Pengov

lafarge

Pripravnik
12. jun 2013
569
0
16
Men najljubši kantavtor....

RIP, takega dolgo nebo več...
 
Nazadnje urejeno:

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.864
3.892
113
Ok njegova večinoma zblojena nepovezana besedila mi niso bila nikoli preveč všeč (verjetno narejena v pivskem deliriju in jih še sam drug dan ni razumel), ampak par dobrih komandov je/bo vseeno ostalo za njim.

RIP!
roza.gif

 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.169
965
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Ok njegova večinoma zblojena nepovezana besedila mi niso bila nikoli preveč všeč (verjetno narejena v pivskem deliriju in jih še sam drug dan ni razumel), ampak par dobrih komandov je/bo vseeno ostalo za njim.

RIP!
roza.gif

Iz intervjuja v Mladini:

Milan Dekleva ... On je bil tvoj velik oboževalec.
Recimo raje prijatelj.
In tvoj razlagalec ...
On je edini, ki zna razložiti moje pesmi. Še sam si jih ne znam razložiti, on pa jih zna ...


Vir: Mladina
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kdo je že rekel da je kot slovenski bob dylan. samo da dylan je imel tudi slabe pesni on pa ne.
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Ok njegova večinoma zblojena nepovezana besedila mi niso bila nikoli preveč všeč (verjetno narejena v pivskem deliriju in jih še sam drug dan ni razumel), ampak par dobrih komandov je/bo vseeno ostalo za njim.


Ja... podobne probleme imajo vsa velika umetniška imena - večina ljudi misli, da so njihova dela čisto zblojena in so jih napisali preveč zadeti, da bi jih še sami razumeli.
tongue-1.gif


Da bo še nekaj dobre njegove glasbe v tem počastitvenem threadu:

 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
A se ni govorilo, da je svoj prvi LP posnel na skretu (kao zaradi akustike)?
V glavnem, njegova Odpotovanja so bila ena mojih prvih plošč, čeprav za na žure pa ni prišla v poštev. Mogoče je bila zato še pred tremi leti, ko sem prodal fonoteko, še v najboljšem stanju (dočim Prpli, AC/DC, Stonsi in podobna golazen je bla vsa zjahana
grims-1.gif
).
Slava mu!
roza.gif