Umrl je človek

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Najmanj pol volilne baze je nizko plačanih delavcev. Kramberger je pa vedno znal zelo dobro s prstom pokazati na grehe malce višje situiranega dela populacije ... takrat je bil na politični sceni že precej nevaren. V njegovih nastopih se je lahko prepoznal čisto vsak malce višje postavljen uslužbenec, da ne rečem za vladarje.

Za vladarje zelo moteč element. Ker se vladarji bojijo enega samega na tem svetu - ulice. Točno to je pa Kramberger počel. In prav je počel, kar se mojega mnenja tiče. Moje mnenje je pa čisto taprvo na tem svetu, lahko se mi pa tudi pridružite.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Meni se ni treba paziti. V življenju sem že marsikaj imel pa še nameravam ... misliš da se mi je treba bati ?
Jaz se bojim samo moje Konigunde ... nje se pa na smrt bojim. :oops1:
 
Najmanj pol volilne baze je nizko plačanih delavcev. Kramberger je pa vedno znal zelo dobro s prstom pokazati na grehe malce višje situiranega dela populacije ... takrat je bil na politični sceni že precej nevaren. V njegovih nastopih se je lahko prepoznal čisto vsak malce višje postavljen uslužbenec, da ne rečem za vladarje.

Za vladarje zelo moteč element. Ker se vladarji bojijo enega samega na tem svetu - ulice. Točno to je pa Kramberger počel. In prav je počel, kar se mojega mnenja tiče. Moje mnenje je pa čisto taprvo na tem svetu, lahko se mi pa tudi pridružite.

jah no v Francij ni glih tko....pošljejo policaje na ulico, vojsko, kakega nazaj v krsti, makron malo zaropota kaj da se grejo in to je to. Takrat mogoče bi se še bali ulice, danes pošljejo vodni top, policaje+solzivec in je mir

jaz mam občutek, da se danes vladarji ne bojijo čist ničesar. Ni enega instrumenta, ki bi jih sankcioniral če ga pihnejo mimo
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kdor se ne boji ulice, je čisti tepec. Trimotorni. Le naprositi jo je treba dovolj, za doživetje.

Da je pa vse skupaj skorumpirano in prodano, že vnaprej, se pa čudovito vidi iz našega primera, ko so študentje zmetali granitne kocke v vrata parlamenta, novinarji kot sedma svetovna sila so pa šli to obsodit! :zavijazocmi:

Ga ni večjega greha - namreč za novinarstvo. Preklemanske plačance !
Takrat bi študentarija morala privleči pred vse skupaj voz gnoja in ga zapaliti!

Mislim - ko smrdi, naj smrdi do nebes. Tako da bo cel svet videl kako smrdi :gorjaca: