Umberto Eco: O zgodovini grdega

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Če se še slučajno kdo spomni, je bil prejšnji teden pri nas Umberto Eco.

Če ste zamudili njegovo predavanje, ki ga je imel v CD, je tole nekaj za vas:

V petek, 14.12.2007, bo na 1. programu RTVSLO ob 00:15 posnetek predavanja:
BREZ REZA - DR. UMBERTO ECO: O ZGODOVINI GRDEGA (CANKARJEV DOM LJUBLJANA, 4. DECEMBRA 2007)

(edino sranje je to, da bo prej najprej potrpet, da Vida Petrovčič neha moriti - se globoko opravičujem, ampak gospa res ne zna voditi pogovora in po tolikih letih izkušenj si upam staviti, da ne bo nič bolje - v Polnočnem klubu).
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
O, super. Mi je zelo žal, da nisem utegnila priti na to predavanje. Tako da je to super novica, da bo predvajano na televiziji.
cheer.gif


Škoda, da si mariborska univerza ne more privoščiti takšnih predavanj. Bi mi bilo bolj priročno.
smile-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Ja kakšna slovenistka pa si
grin1.gif


Hecam se.

Zdaj pa imaš priložnost, da si vsaj po televiziji pogledaš predavanje. Zagotovo bo zanimivo.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hm, baje je bila kr gužva za karte dobit... Sicer je šla pa punca (uspela dobit karto na faksu), pa se mi zdi da ji ni bilo všeč - da bi lahko kaj bolj pametnega povedal.
Ampak, naj presodi vsak sam
smile-1.gif


lp
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Sem gledala včeraj. Predavanje vsebinsko zelo zanimivo, vendar me vedno moti, če predavatelj sedi in bere skripto ter nima vsaj očesne komunikacije z občinstvom.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Se strinjam. Tudi meni se je zdelo malo neprofesionalno od njega, da je sedel in bral. Sem pričakovala malo boljši nastop.

Drugače pa je imel kar zanimivo predavanje.