Ultimat

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Pa si ji objasno, zakaj se nisi javil? Ker, če tega ni zastopla, pol pa maš res hudiča v hiši.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik BlackHole pravi:
Pa si ji objasno, zakaj se nisi javil? Ker, če tega ni zastopla, pol pa maš res hudiča v hiši.

po moje tudi če bi ji objasno mu verjetno ne bi verjela, ker bi si mislila kao. 'hja vsak izgovor je dober'
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Seveda sn fse htel razložit pa je tak al tak rekla, da se samo neke vun vlečem, fse skup je pa te samo še konvergiralo v histerično dretje - razburjeni babi se nič nea da pojasnit, fsako besedo ti obrne proti tebi.

Ampak saj zaj nima veze, sma se razšla, nebom copata.

Za zmirom vaš, Batate
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Pa ti si car
zmaga.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
753
-10
16
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Kak naj jo prepričam, da zglihama toti nesporazum pa da bom še zmirom jemo malo svobode za sebe?
smile-1.gif

pa špilajta skup... strip poker?
smirk-1.gif
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Jaz bi jo za božič obdaril s sprintanim bonom za PartyPoker bonus cash (s tvojo referenčno številko, seveda) Ker vem, kaj ženske želijo.
roza.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Ma nena bi to palilo, sn ziher da že tak nea mara pokra, zaj pa sploh ne.
smile-1.gif


Ampak keri bi zastopil babe, saj nebote verjeli no ali pa tui, dans me je klicala pa bi rada da se malo pomenima. Mislim. Bolj ko jo na hard odpikaš, preje se bo vrnala k tebi. Bom zgleda še jaz zaj kaki nasvet mogo dat Dizzyju, se lepo vidi na mojem primeru kak se nesme biti preveč prijazni pa kar same še bolj za tabo letajo.
smirk-1.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

jaka33

Pripravnik
5. sep 2007
281
0
16
Pa fantje, kakšne "zlodeje" imate v bajti ?
grin1.gif

Ne vem, meni bi šlo kar na živce, da si ne bi mogel vzet čas
zase, brez da mi kdo "nabija". Pa isto velja tudi za mojo
ženo. Ne morem si predstavljat, delat nekaj kar tzi ne paše samo da
imaš mir v bajti. Dolgoročno to ne pripelje nikamor.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Takole !
Tvoja očitno preizkuša tvojo toleranco in ne popuščaj. Če te bo pustila zaradi nekaj partij pokra je boljše da gre sedaj kot pa čez pol leta zaradi tega ker si nekaj naredil po svoje ,ne pa tako kot si je sama zamislila. Če boš popustil boš samo še copata.
Če pa bo babnica ostala ji pokaži malo več pozornosti ,pelji jo kam, kakšna rožca ne bo odveč in vse se bo samo uredilo, ker bo imela občutek da je iz vsega nekaj pridobila,obenem pa ti ne boš izgubil ničesar.
Poročen 14 let , prej tri leta par.
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Saj sn jo že nagnal, prečitaj zgoraj. Sn čisto tak naredil kot si napiso.
smile-1.gif


Za zmirom vaš, Batate
 

Kranjski_Janez

Pripravnik
6. nov 2007
37
0
6
Začni igrat poker prek neta za taprav keš, seveda samo če si dober, se pač naučiš, potej pa sam rečeš da delaš, zakaj bi se branil dodatnega zaslužka? :p