Ukradene registrske tablice!!!

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
poglej še na interservice, atos vis in A1

Sem preveril, A1 pa ne poznam!??
d055.gif


Kateri pa je največji? Potem se na občino ne splača "riniti"?
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
Če ga polcaji ustavijo, da se lahko izgovori da Tablice N-iso M-oje
evil.gif


Nevem kako je v LJ, pred meseci sem kupil avto pri TPV v Novem Mestu, dol dobiš tablice za vse regije, tko da verjetno
imajo tud kakšni večji v LJ tudi kaj drugih tablic na zalogi, pokliči in vprašaj če imajo NM tablice, grb pa lahko kasneje lokalno poiščeš...
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Ne vem kaj je s temi NM tablicami v Ljubljani
bonk.gif

bratu so isto ukradl NM tablice
10.gif

Tole je nekam sumljivo...
13.gif

Očitno so novomeške registracije "IN"!


Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Nevem kako je v LJ, pred meseci sem kupil avto pri TPV v Novem Mestu, dol dobiš tablice za vse regije, tko da verjetno
imajo tud kakšni večji v LJ tudi kaj drugih tablic na zalogi, pokliči in vprašaj če imajo NM tablice, grb pa lahko kasneje lokalno poiščeš...


A tudi to se da narediti!??
shocked-1.gif

Kako to misliš, da grb kasneje lokalno poiščeš?
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Sploh bi blo carsko, če bi si poštimal tablice kot v Taxi 2. Ko mu prešalta iz enih na druge..Za par tankov bi izkoristil potem bi padu pod drobnogled...bi mogel spet ukrasti drugemu...Samo to je pač film in v RL moraš imeti tisto med nogami.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Jaz imam isto izkušnjo kot ti. Samo da so meni ukradli samo eno tablico in lahko dobiš ENAKE tablico, ki si jo že imel, po normalni ceni.

Postopek:
Prijava na policiji
Greš na upravno enoto
izpolniš obrazec za izdajo identične tablice
plačilo za eno je 17.01€
greš v drugo sobo, pokažeš ta obrazec, dodaš izpisek, ko si prijavil na policiji
Pol ti dajo še en list, ki ga izpolniš, pač podatki, številko oz oznako tablice, nato še napišeš kaj je bilo, da jih nimaš več ( z drugimi besedami napišeš, kar imaš napisano na zapisniku)
Kopijo plačila iz prve sobe

cca. 14dni počakaš in dobiš nove ( enake ) tablice. Te pa o tem obvestijo po telefonu.

Lp
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Meni so sneli samo eno tablico ... in sem naredil podobno... le da ko sem klical policijo, kako je s tem, so oni rekli, da s tem nimajo nic...

Sem vprasal, kaj ce padem v kontrolo... in je rekel, da je odvisno od policaja... ce je razumeven, bo pogledal skozi prste... naceloma pa ti lahko izstavi kazen, ce nimas obeh tablic...

Sem pocakal slabih 14 dni, ko so me klicali, da je tablica pripravljena za prevzem... Medtem je bila na avtu pac samo zadnja tablica...

To je se najcenejsa resitev, ker dejansko kosta manj kot 20€ ... Druga varianta je nove tablice... samo to stane precej vec (dve tablici, nova prometna in se zaznamek na zavarovalni polici moras naredit... tako, da se mi zdi, da so takrat rekli, da to stane okoli 60€)...

Zanimivo, da na policiji sploh nisem mogel prijaviti kraje tablice... sem pa klical najprej na postajo Medvode, potem pa se na postajo Kranj...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Sploh bi blo carsko, če bi si poštimal tablice kot v Taxi 2. Ko mu prešalta iz enih na druge..Za par tankov bi izkoristil potem bi padu pod drobnogled...bi mogel spet ukrasti drugemu...Samo to je pač film in v RL moraš imeti tisto med nogami.

V tem primeru bi jaz poiskal avtomobile enakega tipa, barve, št. vrat ipd... te težko ujamejo razen če potem dajo tablico pod spremljanje in čakajo da se pojaviš na bencinski...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Meni so sneli samo eno tablico ... in sem naredil podobno... le da ko sem klical policijo, kako je s tem, so oni rekli, da s tem nimajo nic...

Sem vprasal, kaj ce padem v kontrolo... in je rekel, da je odvisno od policaja... ce je razumeven, bo pogledal skozi prste... naceloma pa ti lahko izstavi kazen, ce nimas obeh tablic...

Sem pocakal slabih 14 dni, ko so me klicali, da je tablica pripravljena za prevzem... Medtem je bila na avtu pac samo zadnja tablica...

To je se najcenejsa resitev, ker dejansko kosta manj kot 20€ ... Druga varianta je nove tablice... samo to stane precej vec (dve tablici, nova prometna in se zaznamek na zavarovalni polici moras naredit... tako, da se mi zdi, da so takrat rekli, da to stane okoli 60€)...

Zanimivo, da na policiji sploh nisem mogel prijaviti kraje tablice... sem pa klical najprej na postajo Medvode, potem pa se na postajo Kranj...

Čudne izkušnje imam zgleda s tem, meni pa so rekli, naj nalepim začasno kar ročno s folmastrom narejeno tablico. Sem pa imel potrdilo o izgubljeni tablici ampak ne vem a od UE al od polizei...
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Čudne izkušnje imam zgleda s tem, meni pa so rekli, naj nalepim začasno kar ročno s folmastrom narejeno tablico.

Z doma narejenimi "tablicami" naj se ne bi vozil naokoli! Policija mi je odsvetovala takšen podvig, saj bi lahko kar globoko pogledal v žep!
cry12bpy.gif



Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Sem pa imel potrdilo o izgubljeni tablici ampak ne vem a od UE al od polizei...

Evo me, takoj v ponedeljek zjutraj sem uredil zadevo!
aplauz.gif


Stvar je takšna, da po novem ne potrebuješ nobenega zapisnika o ukradeni registrski tablici, ker ga policija striktno zadrži zase!
Presenečen sem bil nad tem, da bi lahko po naročilu dobil celo enake registrske kot sem jih imel!!!
Ampak, ker jih policija vodi kot ukradene, bi s tem imel preveč problemov. Največji je gotovo ta, da s takšnimi tablicami nikakor ne moreš v tujino!!!
uf-1.gif


Še informacije za vse, ki jih doleti kaj podobnega!
Nisem si mislil, da se to zadevo da urediti tako hitro, zato si ne belite odvečnih živcev.
ne-ne-1.gif

Dve novi registrski tablici ter nova prometna izkaznica so me prišli nekaj manj kot 39 €.
Pa tudi možnosti kakšno tablico bi rad imel je velika, izbira pa se lahko med vsemi slovenskimi regijami!
cheer.gif