Ugrabljen domačin

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Ja, šur, alterjevci komaj čakamo da se lahko čez tri strani govna prebijemo do tega kako si ti končno nadmudril eno jagobabo, deky-ja ali kogakoliže, lahko tudi mene. Vsa ta prepucavanja imajo večinoma samo dve skupni točki. Dejstvo, da so prepucavanja in tebe kot glavnega akterja.

Najedaj potem tistim, ki pišejo bedarije in ne tistim, ki navajamo resnico. Če nebi bilo debilnih izjav, katerih ne zmanjka niti po par konkretnih obrazložitvah, katere bi morale normalno dojemljivega in funkcionalnega človeka spametovati oz. mu spremeniti mnenje, nebi bilo prepucavanja čez par strani. Akcija reakcija.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja, šur, alterjevci komaj čakamo da se lahko čez tri strani govna prebijemo do tega kako si ti končno nadmudril eno jagobabo, deky-ja ali kogakoliže, lahko tudi mene. Vsa ta prepucavanja imajo večinoma samo dve skupni točki. Dejstvo, da so prepucavanja in tebe kot glavnega akterja.

Lahko bi se oglasil pravi čas in konstruktivno skrajšal debato. Toda ti (pa jaz tudi, saj vem), se raje oglasiš na koncu, ko je samo še kritika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Dajmo pogledat zadevo pobližje. Vidva torej dopuščata možnost, da je sralec z one strani dovolj pameten, da bo spregledal resnico. Matey je dal 110% od sebe, pa je bil učinek tak kot bi sral v ventilator, dobil je vse nazaj v glavo s pospeškom. Vidva sedaj trdita, da če bi jaz Mateyu pomagal nadmudrivat Deky-ja bi se pa po nekaj postih zadeva miroljubno zaključila, imeli bi še enega razsvetljenega in alter bi bil manj usran? Resno? Kdo je tukaj malo naiven?

Sam v tem trenutku delam enako napako, Mateyu skušam dopovedat, da se ne vtikam v to kdo ima v njegovem prepucavanju prav/narobe, ampak da je prepucavanje tisto kar me moti.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: boc in Gonzo

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Glavni šef foruma, bi mogoče dodal še izbiro tistega palca navzdol (ni mi všeč), tako bi imeli več možnosti "všečkanja" takšnih tem. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: skala in Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
jello ali pa bi se samocenzuriral ko bi videl da mu več ljudi pomaga "spregledat". Opažam da bi marsikateremu uporabniku dobro delo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakwa pa je forum, če ne ravno za drkanje? Potem se ti pa dvigne, ali pa ne. Če se ti pa samo napol, ga pa biksaš takole kot ravnokar tule obravnavate, ker je baba zanič ti ne pride, na koncu se pa ( - ampak vedno, čisto vedno !) najde nekdo ki ti razloži, da je bila baba zanič. :oops1:

Ojej!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V bistvu sem pa želel samo predlagat, da - kupite že vendar eno kvalitetno metlo tejli Jagababi, leščevne je po hostah kolikor hočeš. Pa breze tudi.:p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Jaz pa pristavim za flašo jegra.... Da bo drink&fly :evil:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Dajmo pogledat zadevo pobližje. Vidva torej dopuščata možnost, da je sralec z one strani dovolj pameten, da bo spregledal resnico. Matey je dal 110% od sebe, pa je bil učinek tak kot bi sral v ventilator, dobil je vse nazaj v glavo s pospeškom. Vidva sedaj trdita, da če bi jaz Mateyu pomagal nadmudrivat Deky-ja bi se pa po nekaj postih zadeva miroljubno zaključila, imeli bi še enega razsvetljenega in alter bi bil manj usran? Resno? Kdo je tukaj malo naiven?

Sam v tem trenutku delam enako napako, Mateyu skušam dopovedat, da se ne vtikam v to kdo ima v njegovem prepucavanju prav/narobe, ampak da je prepucavanje tisto kar me moti.

Meni je popolnoma jasno kaj te moti, da je to prepucavanje in če te slučajno kaj potolaži - tudi mene to moti, ker v osnovi taka prepucavanja niso niti šribližnpo moj način delovanja oziroma komunikacije. Ampak kot že povedano - raje imam s prepucavanjem zasran forum kot pa da še naprej berem te ekstremni levičar nebuloze, ki jim v večini primerov nihče ne kontrira pa naj bo to na forumu, v časopisih, na TV oz. bolj kot ne v vseh medijih ter po socialnih omrežjih.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Meni je popolnoma jasno kaj te moti, da je to prepucavanje in če te slučajno kaj potolaži - tudi mene to moti, ker v osnovi taka prepucavanja niso niti šribližnpo moj način delovanja oziroma komunikacije. Ampak kot že povedano - raje imam s prepucavanjem zasran forum kot pa da še naprej berem te ekstremni levičar nebuloze, ki jim v večini primerov nihče ne kontrira pa naj bo to na forumu, v časopisih, na TV oz. bolj kot ne v vseh medijih ter po socialnih omrežjih.
Imaš mogoče onemogočeno funkcijo prezri uporabnika?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Deky trdi, da je 2+2 enako 3... Matey mu pa poskusa dopovedati, da je 4... In sedaj naj Matey odneha? Ma eliminirajte govedo, ce se ga ne da spametovati...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
A bejž.. Vrjameš da so trije v priporu... A ste eni res tko naivni kot to kažete na forumu al kaj ?!?!
20190612_184158.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Motiti se je clovesko, tu ni kaj dodati... Ampak priznati napako je potrebno veliko moza, to se pa vsakic znova pokaze za resnicno.