Ugrabljen domačin

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.201
113
Ugrabljeni Miroslav oborožen s sekiro: Bog ne daj, da pride kdo blizu

Pozanimal se je že, kaj vse potrebuje, da pride do orožja, ki ga, kot pravi, potrebuje zaradi varnosti. A tudi če dovoljenja ne bo dobil, ne bo ovira za nakup orožja, pravi. Če se mu bo potem kdo približal, se mu vsekakor ne bo dobro pisalo, saj napoveduje: »Ko bo prišel tak, ki ne bo slovensko ali pa tudi če bo slovensko govoril, bom na 100 metrov povedal: 'Stoj, ne 'idi' blizu, ker te bom ustrelil.' To sem povedal povsod.«

»Jaz nisem v nobeni stranki. Klical me je Grims (op. p. Branko), Zver (Milan, op. p.) me je klical, jaz se nisem z nobenim pogovarjal, se je prijateljica ... Prišel je eden iz Ljubljane, tudi iz SDS, in sem rekel, da lahko edino napišem en članek in da to prečitajo (vabili so ga na protest proti migrantom, ki se je pred dnevi odvijal v Črnomlju, op. p.).« Vsem, ki govorijo o okoriščanju odvrne, da je njegova družina družina garačev, ki so si vse ustvarili s svojimi rokami.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
O, vidim da imajo branitelji zopet novi pojem za zmerjanje in obtoževanje - rdeči đihadist. To bodo odslej vsi, ki niso na liniji... Tako da po migrantih, srbih, mavričnih, soroših, merklcih, so na vrsti rdeči đihadisti, to etiketo pa dobijo vsi, ki ne obožujejo visokost. Lahko si že zamislite en znak, ki ga boste prispeli na ljudi in hiše, tako kot so imeli tisti židi, ki so bili napoti nemškim domoljubom
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
O, vidim da imajo branitelji zopet novi pojem za zmerjanje in obtoževanje - rdeči đihadist. To bodo odslej vsi, ki niso na liniji... Tako da po migrantih, srbih, mavričnih, soroših, merklcih, so na vrsti rdeči đihadisti, to etiketo pa dobijo vsi, ki ne obožujejo visokost. Lahko si že zamislite en znak, ki ga boste pripeli na ljudi in hiše, tako kot so imeli tisti židi, ki so bili napoti nemškim domoljubom
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
O, vidim da imajo branitelji zopet novi pojem za zmerjanje in obtoževanje - rdeči đihadist. To bodo odslej vsi, ki niso na liniji...
Ne ne ne ne...spamspam ne laži in ne zavajaj ker to ni noben nov pojem ampak tako VI sami SEBE imenujete in hodite s temi napisi po Sloveniji.
Zajeta slika.PNG
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Ma že zjutraj je dobila tista vprašanja pa se kr izogiba... Ampak vidim da vprašanja pa vseeno zelo rada postavlja.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Evo volitve so mimo.. In o tej ugrabitvi je vse tiho... In kot že rečeno to je vse bilo zrežirano z strani SDS itn..

pa če tudi eni tega ne boste nikoli priznali.. ;)