Uganite - kje je to?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

20190221_132842.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ok, odlični ste. :aplauz:

Če nisi domačin, me prav zanima, kako si tako hitro spoznal? (Aja, nisi bil prvi, je bila že neka uporabnica prej :fredi: , pa je rekla, da ne bi izpostavljala ...)

Mene pa predvsem fascinira turen, popolnoma na novo urejen v bakru. Lani septembra - oktobra, (ne vem točno), je bil še čisto nov, danes že ima patino.

KAKO lep izdelek ! Ter - koliko špenglerjev še premoremo pri nas, da so sposobni tole izdelati! :aplauz:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Naslednje kar me preseneča pa je, da sem tole kliknil med vožnjo iz avta. Skozi vetrobransko šipo. Tista polkrožna črta ki teče od zgoraj navzdol preko skoraj cele slike, je radijska antena v steklu avta ...

Vse skupaj je precej dobro izpadlo, glede na to da sem delal med vožnjo in me niso policaji dobili. :norec:
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
862
63
28
V Sloveniji je preko 2300 cerkev, verjetno jih obnavljajo več ali manj isti izvajalci po regijah. Je pa precej podobnih cerkev, ki so lepe prva leta, potem je pa vse zeleno. Lahko bi pametneje potrošili denar, če bi bili takšne dobričine. Nisem domačin, me pa pogosto zanese mimo.

800px-Cerkev_sv._Katarine%2C_Lendava.JPG
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zelen volk - kaj ni to nekaj čudovitega? Baker je polplemenita kovina. Bolj je star, lepši postaja. Tako kot moja punca :fredi: . Starejša je, boljšo župo v nedeljo skuha :aplauz:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.306
5.335
113
Saj za to gre... Macesen posivi, baker pozeleni ipd. V bistvu je šele takrat tako, kot mora biti. Rabiš še čas da prideš do cilja. Enkrat je eden na strehi hotel navaden rdeč opecnat strešniki, nič engobiran ali kaj, zato da je prej mah dočakal
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Saj za to gre... Macesen posivi, baker pozeleni ipd. V bistvu je šele takrat tako, kot mora biti. Rabiš še čas da prideš do cilja. Enkrat je eden na strehi hotel navaden rdeč opecnat strešniki, nič engobiran ali kaj, zato da je prej mah dočakal

Eni dober denar plačajo za bronaste ure. Da potem vsak dan gledajo kako se jim spremninja barva.

Pinion-Patina-Project.001-Edit.jpg