Udarec z vrati v vozilo

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Verjetno je čas, da se odstranim iz te Alter greznice. Pa tudi če se trudim, najdem samo ene par tem, ki so ok.

Prav žalostno je vse skupaj.
Tak je to, ko moderira osebek na miselnem nivoju 5 letnika.

@kamelaNa Rabim pospešek za samoodstranitev, tak, da z lahkoto daš komplet ban.

Problematične teme in poste imam skopirane. Nedelovanje osnovnih nastavitev osebnega računa v času omejitve je že samoposebi problematično.
Nimam namena grenit življenja lastnikom, ampak oni odločajo kdo in kaj moderira, zato tudi njihova soodgovornost.
Časa sicer nimam, finance imam, itak mi vsak mesec zaradi inflacije pade lepa vsota v nič, dam raje pametnim da služijo kaj postrani.
Pa še smeha bo nekaj.
strinjam se, da brihten fant tale k. res ne more biti

zaradi neznanja in nerazgledanosti reagira s sankcijo

očitno zaljubljen v ww2 luzere
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.411
632
113
Verjetno je čas, da se odstranim iz te Alter greznice. Pa tudi če se trudim, najdem samo ene par tem, ki so ok.

Prav žalostno je vse skupaj.
Tak je to, ko moderira osebek na miselnem nivoju 5 letnika.

@kamelaNa Rabim pospešek za samoodstranitev, tak, da z lahkoto daš komplet ban.

Problematične teme in poste imam skopirane. Nedelovanje osnovnih nastavitev osebnega računa v času omejitve je že samoposebi problematično.
Nimam namena grenit življenja lastnikom, ampak oni odločajo kdo in kaj moderira, zato tudi njihova soodgovornost.
Časa sicer nimam, finance imam, itak mi vsak mesec zaradi inflacije pade lepa vsota v nič, dam raje pametnim da služijo kaj postrani.
Pa še smeha bo nekaj.
Res. od udarca z vrati, do WWII Ukrajine in rusofilov. Moderator pa pomaga kurit.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.872
8.894
113
EU
Parkiram večinoma po načelu "avta mi brezveze ne boste butkali, in butkajte svojega". Na prvi pogled izberem "najmanj nevaren" prostor. Ni to da bi pretiraval okrog tega, vendar če imam za izbiro več mest, se hitro odločim za najmanj nevarnega. Zaradi tega nisem v skupini, ki parkira pred vhodnimi vrati Lidla.
Na zadnjem desnem blatniku je vboklina od "nasprotnikovih" vrat, zato imam nekatere splošne ugotovitve...
- najbolj obremenjena je desna stran vozila.
- nevarni so penziči (posebej babice), ki težko izstopajo iz avta.
- zelo zelo nevarni so delavci, ki s kombijem pridejo po malico. Tu nimaš šans ko začnejo izstopati iz avta. ....
- ne parkirat zraven starih zarjavetih vozil.
- najmanj nevarni so vozniki Bemvejav, Audinev in Merđotov. Ti resno pazijo ko izstopajo, že zaradi tega da ne poškodujejo svojega vozila.
- v skupino manj nevarnih sodijo tudi "Hondaši", ker vedno pazlivo odpirajo vrata, ko so parkirajo zraven ženine Honde Jazz.
Soseda babica v penziji. Ko jo občasno peljem v trgovino,, najprej močno potisne vrata stran od sebe, potem pogleda kaj je zunaj, ko so vrata že odprta in se lepše vidi. Tako že dolgo imam vklopljeno "kinder špero" da ni možno od znotraj odpret vrata. Pri Avensisu tudi splošno blokado odpiranja vseh vrat, dokler jaz ne odprem svoja.
Tudi to babico ne zmoti, zato začne pritiskati gumbe na vratih da bi odklenila, dejansko pa odpre okno. Tako sem parkrat prišel iz trgovine do avta z odprtim zadnjim oknom, zunaj pa dež.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
881
113
Emona / Carnium
Ja, to največ tehtam. Po drugi strani imam svojih stvari da se občasno ven ne vidim po drugi strani bi rad videl, kako bi bedak pisano pogledal, da posledice obstajajo, po tretji strani pa ne vem ali je vredno mojega časa in živcev in ali bi uspelo narediti kakšno spremembo na mindsetu bedaka.
Ni vredno. Ne časa, ne živcev. Edino, za kar je vredno narediti karkoli, je princip. Si rečeš: vseeno mi je, ampak grem klicat policijo...prijava,...zavarovalnice,...izjave,...tak, meditativen pristop.

Lahko pa ventile spucaš na način, za katerega veš, da deluje. Mogoče legendarni pristop: pod uro ipd.

Sicer pa za vsakega ignorantskega bedaka, ki ti (lahko) pokvari dan, naredi nekaj lepega za ljudi okrog sebe. Družina, prijatelji, sodelavci,...pa boš videl, "ko je jači".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Drugače pa najlažje je tako da mu udariš vrata nazaj, dokler je še tam pred tabo da vidi. Če je pameten bo dojel, če ne pa mu razložiš.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Ni vredno. Ne časa, ne živcev. Edino, za kar je vredno narediti karkoli, je princip. Si rečeš: vseeno mi je, ampak grem klicat policijo...prijava,...zavarovalnice,...izjave,...tak, meditativen pristop.

Lahko pa ventile spucaš na način, za katerega veš, da deluje. Mogoče legendarni pristop: pod uro ipd.

Sicer pa za vsakega ignorantskega bedaka, ki ti (lahko) pokvari dan, naredi nekaj lepega za ljudi okrog sebe. Družina, prijatelji, sodelavci,...pa boš videl, "ko je jači".

Saj sem se ohladil. Investirati čas v nekaj, kar zahteva ogormno moje volje in mirnih živcev za bore slab izplen. Se mi zdi slab "deal".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Garfildd