€U volitve 2019

3. sep 2007
4.284
458
83
Ljubljana
hmpg.net
Če prav berem
prejšnje volitve 5:3 za desne
te volitve 4:4

Nekako težko sprejmem tezo, da so levi pušili, ali pa, da je IJ zmagal, saj je na prejšnjih sam dobil 3 mesta, sedaj pa skupaj z SLS, ki je že tudi prej imela istega poslanca "samo" 3.

Mimogrede, a je IJ že umaknil lestev izpred sedeža stranke, ker Joveva ne bo prišla poročat?

2. jul 2008
2.554
245
63
Dejmo stave pobirat, kam se bo Norma zdej obrnla. Dom je očitno propadla zgodba. :cheer:
Ampak resno, men je njo prov zabavno poslušat in brat twitte. Upam da bo mela svojo stranko, ker na soočenjih je men isto k na talentih - najbolj zabavno gledat une k ornk failajo.

25. jul 2007
4.257
201
63
Dejmo stave pobirat, kam se bo Norma zdej obrnla. Dom je očitno propadla zgodba. :cheer:
Ampak resno, men je njo prov zabavno poslušat in brat twitte. Upam da bo mela svojo stranko, ker na soočenjih je men isto k na talentih - najbolj zabavno gledat une k ornk failajo.
Najbolj zalostno je to, da moras za faile iskat eno tretje ligašinjo... res zalostno...

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
22.094
489
83
blizu močvirne prestolnice
To da tista Makedonka ni znala povedati par besed te ni motilo? Da ne rečem o tisti tupi babi no ja tako jo je kolega imenoval. Kaj pa zagrenjeni fajonka?

boc

Fizikalc
1. avg 2007
1.461
67
48
Nak, ni pri vseh, jaz spadam k ta zelenim :cheer: Je pa potem LMŠ takoj na drugem mestu :aplauz:

Poglej priponko 26991
Hehe, ne me basat! Podobno je meni vrglo (vsaj medalje).
Živemu človeku se vse zgodi: od prekritega desničarja, komunajzerja, levega ekstremista, do upokojenca in sedaj se zelen.
Torej politično prepricanje: ekstremno levi prekrito desni upokojeni zelen komunist. Da to sam ja.

Všečki: Matey
2. jul 2008
2.554
245
63
To da tista Makedonka ni znala povedati par besed te ni motilo? Da ne rečem o tisti tupi babi no ja tako jo je kolega imenoval. Kaj pa zagrenjeni fajonka?
Iskreno povedano, nisem gledal niti enega soočenja v celoti. Ja, me je pa Makedonka včer ful zmotila, ker se ji je prov videlo, da je čist happy, da bo šla mal v svet in vlekla dobro plačo.
Naslednje volitve grem kandidirat jaz in obljubim vsem mojim volivcem, da bom vsak mesec organiziral srečelov in dal 50% moje plače srečnemu izžrebancu, ma da zmagam! :cheer:

Všečki: Matey
2. jul 2008
2.554
245
63
Sem ravno prej mal twitter gledal, kokr so bli glasni, so pa zdej čist tiho. Vsaj kakšna zahvala volivcem(-a) :valjamse: in spodbudna misel za naprej bi se spodobila.

boc

Fizikalc
1. avg 2007
1.461
67
48
Ma saj se bo Vili al' kako je ze pritožil in bo potrebno ponoviti vse EU volitve.

1. sep 2007
10.364
388
83
35
MB
Če prav berem
prejšnje volitve 5:3 za desne
te volitve 4:4

Nekako težko sprejmem tezo, da so levi pušili, ali pa, da je IJ zmagal, saj je na prejšnjih sam dobil 3 mesta, sedaj pa skupaj z SLS, ki je že tudi prej imela istega poslanca "samo" 3.

Mimogrede, a je IJ že umaknil lestev izpred sedeža stranke, ker Joveva ne bo prišla poročat?
maš prav, extremna levica je še vedno močna