Tv Hisense mnenja

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Kakšno je splošno mnenje o Hisense televizorjih ??

Ne zdaj nekih laboratorijskih raziskav , ampak čisto taka dnevna uporaba ,90% za gledanje kabelske tv.

Konkretno zaradi mer tale model Hisense H40B5600

Lp
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Pač cheap TV. Verjetno počasen z neko povprečno sliko. Saj sama znamka nima bistvenega vpliva na kvaliteto... slednjo lahko približno oceniš na podlagi cenovnega razreda. Če nisi zahteven in/ali nikoli nisi imel TV-ja srednjega ali višjega cenovnega razreda, potem bo tudi ta OK.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Preveč razlike v modelih, da bi lahko kaj napisali. V USA imata Hisense in TCL izjemne modele, ki se kosajo s 3x dražjimi.

Težko bi pa ocenil ta rang, ker spremljam samo višje/večje TVje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Sam imam doma Philips OLEDA.

Za na vikend sem sedaj izredno ugodno dobil 43 col VOX-a, nek kvazi internet TV z wifi in netflix/youtube (mimovrste).

Po pravici ne vidim razlike med hitrostjo delovanja, oba hitro preklapljata kanale, tudi med sourci je vse tekoče. Slika ni tako grozna, kot sem mislil da bo, dodatek youtuba pa je kul zarad tamalih. Za gledanje 3x na mesec čist solidno.

Torej point je, če nisi preveč zahteven zaradi slike, ne boš razočaran...
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.834
32
63
To je eden najslabših Hisense modelov, niti ni 4k:
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
To je eden najslabših Hisense modelov, niti ni 4k:

zdej mi pa razlož zakaj rabi bit 4k pri 40 col, pa če gledaš na 3+ metre?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.834
32
63
zdej mi pa razlož zakaj rabi bit 4k pri 40 col, pa če gledaš na 3+ metre?
Jaz sem ga samo opozoril, da je to slab TV, kako se bo pa odločil me pa ne briga, lahko kupi tudi črno belega, ča ga bo še lje dobil. Drugače pa zgoraj glede hitrosti delovanja VOXa in Philipsa, ti verjamem, da je primerljiva, samo ne zato, ker je VOX hiter, ampak ker je Philips počasen v primerjavi naprimer z LGejem ali Samsungom.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran
Jaz sem ga samo opozoril, da je to slab TV, kako se bo pa odločil me pa ne briga, lahko kupi tudi črno belega, ča ga bo še lje dobil. Drugače pa zgoraj glede hitrosti delovanja VOXa in Philipsa, ti verjamem, da je primerljiva, samo ne zato, ker je VOX hiter, ampak ker je Philips počasen v primerjavi naprimer z LGejem ali Samsungom.

Sem primerjal, pa se mi ne zdi. Tudi vsi Philipsi niso enaki :)
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Za namen ,s katerim je bil tv kupljen ,je več kot ok... Kabelska dela super ,hd programi so logično lepši za oko in malo počasnejši za preklop. Relativno. Nimam pa niti navade nonstop prestavljati gor in dol kanale. Grem preko epg in vidim kaj bom gledal in preklopim...

Direkten dostop do youtube preko tipke ,super.

App za iptv soliden. Wifi dela brez težav. Direktno zrcaljenje iz telefona..
Zaenkrat neke resne kritike nimam. Dejansko zelo zadovoljen.
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
...pa tudi za redno ponudbo se jih splača poklicat. npr gledal sem en hladilnik, ki je v tej odprodaji 599€ (redna cena 799€, garancija 1 leto), isti model, ki ni v odprodaji pa dobim za 610 € s 5 letno garancijo :)