Trip/počitnice za max. 500 EUR

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Torej mojo drago bi rad presenetil z enim kul potovanjem ali počitnicami za en teden v avgustu. Budget je max. 500€ na osebo. Leti se lahko iz LJ, ZG, Trsta, Graza (do letališča bova imela prevoz, tako da to se ne šteje v budget).. lahko je backpack po hostlih ali pa kakšna 'last minute' destinacija npr. kakšen otok in potem tam s skuterjem okoli..

Gledal sem, da za dobrih 350€ že dobiš let iz LJ na enega od grških otokov in nočitev z zajtrkom.. se potem dol pride čez s 150€ na osebo za 6 dni? Vem, da ne bova pičila luksuza, tega tudi ne rabiva.. ampak da je dovolj za rentanje skuterja in hrano pa kakšno pijačo sem in tja?

Vem, da vas je tukaj veliko popotnikov/počitnikarjev, ki mi lahko svetujete s prve roke.
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
budget si si zelo omejil,večji del si dal na prevoz in nastanitev in ti za "lajf2 ostane 150e po glavi za 7 dni.ali je to res dopust da moraš cel čas geldat kako in kaj z denarjem?
mogoče v razmislek.iz trsta v valencio z ryanarom.španija je cenejša kot slo, vsaj valencia(barcelona je dražja),nastanitev zmerna,mesto veliko in kar precej za videti,javni prevoz je urejen,plaže solidne.če bo budget dovolil vzami retnacar.španija je za 7 dni nekje 120€
bil lani 2 dni v valencii-točeno pivo 1,5e pizza 5€ sicer manjša kot pri nas ampak ok za enega
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Zavedam se višine budgeta in kaj za to pričakovat. Ampak bolj pomembno je, da se nekam gre, vidi kaj zanimivega in malo sprosti..

Valencia se sliši zanimivo. Gledal sem Barcelono ampak je res malo predraga za 500€.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
za poceni karte glej ryanair iz trsta ali benetk,volotea iz benetk.
maš pa moj potopis o siciliji pa sem tvoj budget presegel za 200-300€ pa nisem nič gledal na cene