Triglav Drajv

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
A kdo že to uporablja?
Koliko placa vzame aplikacija na telefonu in ali se jo lahko naloži na SD kartico, ne v pomnilnik telefona?
 

Peterm2000

Pripravnik
11. mar 2016
34
0
6
Ljubljana
lahko se jo naloži tako kot vsako drugo na sd kartico.. zasede cca 60mb..
dela odlično.. smeje se ti pa pri zavarovanju ker gre % na celo zavarovanje in ne samo na kasko..
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Pa se lahko to aplikacijo uporablja tudi na javnem prevozu (Avtobus, vlak,...)? Bi to mulcu nainštaliral na telefon in mu reku, naj jo uporabi vsakič, ko se bo peljal, meni bo pa procent popusta rasel :evil
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Najbrž lahko ampak te bodo malo čudno gledali zakaj se po tirih voziš in ustavljaš na vsaki železniški postaji. Pa tudi ustavljanje na vsaki avtobusni postaji jih bi malo motilo, najbrž.. ;-))
Je pa to fajn zadeva.. Daš enga starga mobilca ženi v prtljažnik, ko pride domov pa si sprintaš vso traso, ki jo je prevozila in preveriš vse postanke... :))
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer nevem kaj ima to zveze z zavarovalnistvom (edino to, da je izdajatelj aplikacije Zavarovalnica Triglav
smile-1.gif
) ...

Tukaj je ze daljsa debata o tej aplikaciji ... >> https://www.alter.si/tabla/showflat.php?Cat=&Board=splosno&Number=2252171
 

Peterm2000

Pripravnik
11. mar 2016
34
0
6
Ljubljana
jah naštimaš lahko.. zdej a se bo busar držal omejitev je pa druga in bus pas baje zazna tako da.. žal..
boš kar sam moral po omejitvah teh par km narest..
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.776
4.289
113
Citat:
Uporabnik Peterm2000 pravi:
lahko se jo naloži tako kot vsako drugo na sd kartico.. zasede cca 60mb..
dela odlično.. smeje se ti pa pri zavarovanju ker gre % na celo zavarovanje in ne samo na kasko..

Ne gledat procentov, glej končno ceno zavarovanja v €, pa malo primerjaj ceno še z drugimi
wink-1.gif
 

Peterm2000

Pripravnik
11. mar 2016
34
0
6
Ljubljana
no če smo že na tem potem moraš pogledat ceno celega paketa in ne samo zavarovanja za avto..
je pa res da se nisem poglabljal v cenike drugih razen za ergo za hišo pa me je prišel paket dražje kot pri triglavu.
generali pa me pride zelo dražje za avto tako da.. smo tam tam..
če mi pa narediš izračun pa lej dam za pivo..
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
In my case potem nobena druga zavarovalnica ZA IDENTIČNA kritja ne pride niti blizu. Ampak kot sem rekel, ne posloševat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.274
113
Citat:
Uporabnik Peterm2000 pravi:
no če smo že na tem potem moraš pogledat ceno celega paketa in ne samo zavarovanja za avto..
je pa res da se nisem poglabljal v cenike drugih razen za ergo za hišo pa me je prišel paket dražje kot pri triglavu.
generali pa me pride zelo dražje za avto tako da.. smo tam tam..

Nič čudnega, da pride do konkretnih razlik v ceni, saj so razlike tudi v paketih samih. In pri Generaliju je tudi "normalno", da je drag razen, če si del njihove "ciljne publike" ali pa da ti odobrijo lep procent komericalnega popusta.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik cnpod pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Sicer nevem kaj ima to zveze z zavarovalnistvom (edino to, da je izdajatelj aplikacije Zavarovalnica Triglav
smile-1.gif
) ...

Tukaj je ze daljsa debata o tej aplikaciji ... >> https://www.alter.si/tabla/showflat.php?Cat=&Board=splosno&Number=2252171

Ja, nekaj že mora imeti z zavarovalništvom, če ti na podlagi tega odobrijo popust pri zavarovanju...

Saj pravim, da ravno toliko, ker je organizator oz. lastnik apliakcije Zavarovalnica... Drugace pa bolj sodi v teme, kjer se debatira o o mobilnih aplikacijah...
smile-1.gif
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
Ja, saj če bi videl, da že obstaja tema, bi tam vprašal. Če je admin takšne volje, lahko prestavi v obstoječo temo.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.776
4.289
113
Citat:
Uporabnik Peterm2000 pravi:
no če smo že na tem potem moraš pogledat ceno celega paketa in ne samo zavarovanja za avto..
je pa res da se nisem poglabljal v cenike drugih razen za ergo za hišo pa me je prišel paket dražje kot pri triglavu.
generali pa me pride zelo dražje za avto tako da.. smo tam tam..
če mi pa narediš izračun pa lej dam za pivo..

Točno to, vse je treba skupaj dat in primerjat, seveda čim bolj enakovredne pakete, sploh pri hiši je veliko razlik
med zavarovalnicami, od odbitnih franšiz, zavarovalnih vsot, kritij ipd...

Pošlji na zasebno pa ti naredim.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
In my case potem nobena druga zavarovalnica ZA IDENTIČNA kritja ne pride niti blizu. Ampak kot sem rekel, ne posloševat.

To sem tudi jaz trdil... nabitih mamo toliko nekih procentov pri T, da mi pri Generali ni nič palilo npr. takrat ko so ga najbolj komercialno ponujali.

Letos pa le dam kolegu zračunat pa mi iz 400€ spravi na 260.
shocked-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.776
4.289
113
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
In my case potem nobena druga zavarovalnica ZA IDENTIČNA kritja ne pride niti blizu. Ampak kot sem rekel, ne posloševat.

To sem tudi jaz trdil... nabitih mamo toliko nekih procentov pri T, da mi pri Generali ni nič palilo npr. takrat ko so ga najbolj komercialno ponujali.

Letos pa le dam kolegu zračunat pa mi iz 400€ spravi na 260.
shocked-1.gif

Če ima nekdo v paketu 2 hiši, vikend, 4 življence, 3 dodatna, 4 avte, pa teto in strica in še psa... je njihov paket res lahko ugoden,
če pa nimaš ogromnega paketa, pa ni več to tako ugodno... seveda je pa veliko odvisno od stranke in vključenih kritij (hruške/jabolka)

Zagotovo pa ima ZT najboljši marketing na zav. področju v Sloveniji in tud to je treba z nečim plačat...

Zavarovalnice imajo različno oblikovane osnove za izračun oz. vključene olajšave/popuste glede na njihovo ciljno skupino, starost, mlada družina, izkušnje, paketni popusti itd... zato je lahko za nekoga eno leto še neugodno pri eni zavarovalnici, drugo leto, ker pa
ustreza določenim preferencam lahko kar nekaj ceneje... Zato je treba vsako stranko individualno obravnavati, seveda če nekdo dela samo za eno zavarovalno hišo to veliko težje naredi, saj nima drugih opcij...

Variante; daj mi izračuna zavarovanje za Golfa 110kw, brez da imaš vse podatke o stranki, bonusu ipd... nima smisla...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.595
14.274
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Variante; daj mi izračuna zavarovanje za Golfa 110kw, brez da imaš vse podatke o stranki, bonusu ipd... nima smisla...

Take prošnje so priceless ja
aplauz.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ma saj pravim, mam polno postavk s popusti, ko pa gledam pa vse skup nič ne nanese. Zdaj pa v gospodinjstvu res nismo imeli samo še hiše. dodatno zdravstveno, 2, prej celo 3 avtomobile, mlada družina leta brez škode ipd.

Razlika zdajle je še več kot 150€. Me pa zanima kako bo naslednje leto, načeloma mu verjamem, da bo enak % popusta...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Triglav je najdražja zavarovalnica.
nahrung002.gif
Tudi če imaš pri njih 12 stvari zavarovanih (premičnih ali nepremičnih).

% procent popusta nič ne pove oz pove, da so te nategnili. Pove le razlika v premiji pri konkurenci.