Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
SmartSelect_20211119-200647_Instagram.jpg
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
No, kakorkoli obrnemo, ta avto naredi zanimiv hibridni pogon. Atmosferc z ročnim menjalnikom pa res verjamem, da je krneki.

Moji edini kritiki po dveh letih in 45k prevoženih pa sta (pre)majhen rezervoar za gorivo in ročno vklapljanje autohold funkcije ob vsakem zagonu vozila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in Hanzi

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
No, kakorkoli obrnemo, ta avto naredi zanimiv hibridni pogon. Atmosferc z ročnim menjalnikom pa res verjamem, da je krneki.

Moji edini kritiki po dveh letih in 45k prevoženih pa sta (pre)majhen rezervoar za gorivo in ročno vklapljanje autohold funkcije ob vsakem zagonu vozila.
Premajhen rezervoar tudi mene moti. Pa prepočasno zapiranje/odpiranje prtljažnika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in Hanzi

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.765
595
113
EU
Kaj pa vem, v mojem primeru je sam doseg nekako primerljiv s starim povprečnim 1.6 bencinarjem, ki je imel nekje 60 l tank. Tako da jaz zagotovo sedaj porabim manj bencina ko prej. Edino na daljših vožnjah po AC mislim da je poraba podobno potratna oz. da tam ne prihranim kaj dosti in se pozna manjši tank.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Mislim halo. Tile siroki robovi okrog ekrana spominjajo na kitajsko fake tablico izpred 15 let.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Se srinjam, absolutno nesprejemljivo za avto letnik 2022. Še bolj, kar pa mene moti, so pa ogabni prikazovalniki. Priznam, da mi pri nakupu tole bil dealbreaker
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Meni osebno je bolj dealbreaker, da moram bit vsaj enkrat mesečno izredno na servisu. Pa mi dol visi za denar, ker so novi avti itak v garanciji, bolj gre za čas.
Tole je sicer res bolj bogo, ampak če dela, tudi to preživim. Naj se kdo drug ukvarja z lepoto, če je stvar delujoča in enostavna za uporabo, je to to.
Edino, a ni zadeva malo visoko nataknjena. Me zanima koliko ovira pogled desno in ce dela mrtvi kot. To pa ni več “lepotna” težava. Sploh za majhne voznike zna biti to kar problematično.