Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Ok ok sploh ni panike, da ne bo sedaj iz tega spet cela drama ratala pa kako je to pri VW bolje in oh in sploh.........
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Jaz tega ne uporabljam, ampak v navodilih piše tako:
- če enkrat pritisneš tipko "random", potem dela random samo po trenutni mapi
- če dvakrat pritisneš tipko "random", pa izbira iz celega ključka (torej iz vseh map).

Toporisic

Dela super, hvala za namig.
Sicer sem bral navodila samo nisem opazil....


Hvala in LP
 

Toporisic

Fizikalc
6. apr 2019
110
84
28
Kaj naj ti napišem če je loterija vse skupaj.

Toporisic..kako misliš v podmape če le te ignorira in nameče mape po zaporednih številkah (pa še to ne po abecednem redu kot se spodobi)?

Odgovarjal sem Dualisu, ki je imel problem, da je nasul milijon datotek v root in jih želel random predvajati, pa jih je videl samo 500.
No, ta problem rešiš tako, da jih daš v podmape (lahko jih gnezdiš tudi do 8 nivojev v globino, čeprav ni priporočljivo več kot 2).
Tako imaš lahko na USB-ju do 9999 datotek in jih lahko random predvajaš. To je to, kar se tega tiče.

Če pa hočeš imeti neko strukturo in nadzor nad njo, se bo treba kaj bolj potruditi - recimo urediti zadeve z MP3 tagi (album, izvajalec...).

Ali pa (tega pa res še nisem poskusil, pa bom ob priliki, če ne boš prej ti ;)) - kak nasvet iz tega linka.
Gre za sortiranje "raw" FAT direktorija. Tole se sliši obetavno za take primitivne playerje (Toyota ni nobena izjema).

Toporisic
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
To je res popolnoma noro, da se moramo v 2020 s tem ubadat.
Jaz imam identičen problem z notranjim diskom pri drugem proizvajalcu, kjer ne vidi map in ti sortira po nekih useless možnostih.
Rešitev (k sreči) je, da diska sploh ne uporabljam več in uporabljam le še sd kartico in usb, kjer pa zna sortirat po mapah. Noro...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Opel astra J ima omejitev na 999 datotek na CELEM usb ključku, kar je čez gre na ignore. Odpadejo težave glede velikosti ključka, ker je že 4gb dovolj. Vmesnik je pa tako sumljivo narejen, da se mi zdi, da so samo malo predelali vmesnik za CD changer in na silo na obstoječ radio s CD poknili neko emulacijo prek USB in od tukaj najbrž tudi omejitev na 999.

Je pa res model starejši od 10 let. Sramota, da v novih avtih še vedno ostajajo problemi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Resitev je ker kol streaming service za muzko. Ne morm verjet kok folka se se vedno ukvarja z mp3ji na raznoraznih nosilcih.
Vidiš, jaz pa ne vem zakaj bi se ukvarjal s tapkanjem po telefonu, če lahko enostavno vključim avto in vse dela. Pač ne menjujem glasbe vsak dan. Naštimam in morda enkrat letnokaj dodam gor. In sd kartica je za to čisti luksuz, pa še baterije telefona ne cuzam.
 

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
sej nic ne tapkas, samo reces hey siri/ ok google play hencki in zadeva spila (ok za hencke mogoce res ne)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Jst tud ne vem kaksne problene imate. RAV4 mi bere 16Gb kartico bp, vse posortira po id tagih, lahko se zmisljujem in poslusam po plosci, izvajalcu, stilu glasbe ali vse povprek, shuffle ali brez.... skratka nobenga problema, resno. Ne pogresam ne AA, se manj pa japkov sh**. Dela tud streamanje preko BT, hcerka pac ni fen moje glasbe in hoce svoje senidah in podobna jajca. In tud dobi, res ne vem kaksne mate eni to probleme. Preberete kej navodila al vse znate ko ste rojeni?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Odgovarjal sem Dualisu, ki je imel problem, da je nasul milijon datotek v root in jih želel random predvajati, pa jih je videl samo 500.
No, ta problem rešiš tako, da jih daš v podmape (lahko jih gnezdiš tudi do 8 nivojev v globino, čeprav ni priporočljivo več kot 2).
Tako imaš lahko na USB-ju do 9999 datotek in jih lahko random predvajaš. To je to, kar se tega tiče.

Če pa hočeš imeti neko strukturo in nadzor nad njo, se bo treba kaj bolj potruditi - recimo urediti zadeve z MP3 tagi (album, izvajalec...).

Ali pa (tega pa res še nisem poskusil, pa bom ob priliki, če ne boš prej ti ;)) - kak nasvet iz tega linka.
Gre za sortiranje "raw" FAT direktorija. Tole se sliši obetavno za take primitivne playerje (Toyota ni nobena izjema).

Toporisic

A imas ti jbl.ovo izvedenko infotainmenta?

Ker jaz na osnovni izvedenki lahko samo sanjam podmape (kljub temu da imam nasnete podmape na ključku).
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Pozdrav.

Jaz nimam JBL pa imam lepo v podmapah kot je svetoval Toporišič in lepo deluje.

LP