Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
BTW, od česa je odvisno število usb priključkov? Meni se zdi kar neverjetno, da je v avtu predstavljenem in proizvedenem v letu 2019 en samcat usb priključek, pa še to na najbolj butastem možnem mestu. Še passat tdi jih ima več :D
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Nova oktavija Škoda da se razume ima usb priključek pri vzratnem ogledalu, da lažje prillopiš dasch cam.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
BTW, od česa je odvisno število usb priključkov? Meni se zdi kar neverjetno, da je v avtu predstavljenem in proizvedenem v letu 2019 en samcat usb priključek, pa še to na najbolj butastem možnem mestu. Še passat tdi jih ima več :D
Maš 2 USBja, en je v sredinskem naslonu drugi pa v armaturki. Ampak ja.. tudi 2 sta premalo glede na to v kerem času živimo. Ta corolla ma par takih lovskih, je pa še vedno generalno zelo OK avto. Sploh pogon.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
BTW, od česa je odvisno število usb priključkov? Meni se zdi kar neverjetno, da je v avtu predstavljenem in proizvedenem v letu 2019 en samcat usb priključek, pa še to na najbolj butastem možnem mestu. Še passat tdi jih ima več :D
Nima! Vsaj moj 2018 ne. Samo enega, v srediskem predalu. Pa niti enega vsaj prlibližno pametnega mesta za odložit telefon.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Maš 2 USBja, en je v sredinskem naslonu drugi pa v armaturki. Ampak ja.. tudi 2 sta premalo glede na to v kerem času živimo. Ta corolla ma par takih lovskih, je pa še vedno generalno zelo OK avto. Sploh pogon.
V sredinskem naslonu je samo 12v vticnica... sem tudi jaz debelo pogledal, ker sem imel v glavi, da je tam usb.
Ja, zal je prisotnih nekaj tipicnih vzhodnjaskih neumnosti vendar na sreco pogon odtehta marsikaj. Konec koncev se da marsikaj tudi retrofitat...
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Nima! Vsaj moj 2018 ne. Samo enega, v srediskem predalu. Pa niti enega vsaj prlibližno pametnega mesta za odložit telefon.
A si 100% da si dobro pogledal, da spredaj nad prostorom za telefon nimaš še enga USb-ja
zajem00424.jpg
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.764
595
113
EU
Jaz imam en USB kot zgoraj na sliki in in poleg 12V vtičnice v sredinskem naslonu, le da je ta samo za polnjenje.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Jooooj, podobno ko Volvo, ki sicer ponuja AA in CarPlay, ki pa sta integrirana tako, da uporabita cca 1/3 od sicer ogromnega centralnega displaya. To se očitno dogaja, če se da inženerjem, ki so vajeni dizajnirat zobčenike v menjalnikih v roke dizajn infotainmenta.

Primer:
maxresdefault.jpg
Volvovega sistema niso delali inženirji, ki so prej delali zobnike. Ko so delali ta sistem (kar je bilo za XC90) so odprli poseben dizajn biro (na Danskem, v tem primeru), noter pa zaposlili kup ljudi, ki os prišli od proizvajalcev smatphonov in web designa ...
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Volvovega sistema niso delali inženirji, ki so prej delali zobnike. Ko so delali ta sistem (kar je bilo za XC90) so odprli poseben dizajn biro (na Danskem, v tem primeru), noter pa zaposlili kup ljudi, ki os prišli od proizvajalcev smatphonov in web designa ...
No ja če je pa tako potem pa Toyotini strojniki niti niso tako slabi.