Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Car Brands That Start With The Letter T
TALBOT, TALBOT-LAGO, TECHART, TESLA, TOYOTA, TRIDENT, TRIUMPH, TVR, TANNER FOUST, TASCA, TATRA, TATUM, TECHNICAL STUDIO, TEIN, TEVERBAUGH & KIRKLAND, THOMAS FLYER, THURY-NUSSBERGER, TIGER, TMG, TMR, TOJEIRO, TOMMY, TOM, TORAY, TOWNSEND, TRABANT, TRANSSTAR, TRD, TROUTMAN-BARNES, TUCKER, TURBO TECHNICS, TURCAT-MÉRY, TURNER MOTORSPORT, TUSHEK, TRION, TAURO SPORT, TRAMONTANA

Po wikiju:
T[edit]
Prasci so TAM in TAS pozabli. :valjamse:
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Car Brands That Start With The Letter T
TALBOT, TALBOT-LAGO, TECHART, TESLA, TOYOTA, TRIDENT, TRIUMPH, TVR, TANNER FOUST, TASCA, TATRA, TATUM, TECHNICAL STUDIO, TEIN, TEVERBAUGH & KIRKLAND, THOMAS FLYER, THURY-NUSSBERGER, TIGER, TMG, TMR, TOJEIRO, TOMMY, TOM, TORAY, TOWNSEND, TRABANT, TRANSSTAR, TRD, TROUTMAN-BARNES, TUCKER, TURBO TECHNICS, TURCAT-MÉRY, TURNER MOTORSPORT, TUSHEK, TRION, TAURO SPORT, TRAMONTANA

Po wikiju:
T[edit]
Prasci so TAM in TAS pozabli. :valjamse:
Mogoče zato ker sta crknila že pred prihodom interneta??
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.765
595
113
EU
A to še vedno ne deluje?

Mimogrede, ko smo se pogovarjali o klimi v Corolli, sedaj v tem soparnem času, sem po vsem tem času prvič zaznal tak "klasičen" zatohel vonj iz klime, ko sem zagnal vozilo. Kaj mi je storiti? :sprasujemse: :oops1:
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Nope, update so prestavili na september.

Sicer mi je pa vseeno, sem že tri tedne brez avta, na tcl mi očitno sestavljajo falcon heavy iz mojega avta. :bonk: Če misli kdo kakšno divjad povozit naj raje dvakrat premisli, ker dobava delov očitno konkretno šepa. :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
A to še vedno ne deluje?

Mimogrede, ko smo se pogovarjali o klimi v Corolli, sedaj v tem soparnem času, sem po vsem tem času prvič zaznal tak "klasičen" zatohel vonj iz klime, ko sem zagnal vozilo. Kaj mi je storiti? :sprasujemse: :oops1:

Menjava kabinskega filtra plus peno za dezinfekcijo pošpricat po uparjalniku .





 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Nope, update so prestavili na september.

Sicer mi je pa vseeno, sem že tri tedne brez avta, na tcl mi očitno sestavljajo falcon heavy iz mojega avta. :bonk: Če misli kdo kakšno divjad povozit naj raje dvakrat premisli, ker dobava delov očitno konkretno šepa. :)


Je povsod podobno, nekatere tovarne po svetu so efektivno še vedno ustavljene in seveda prioritete so dobave za proizvodnjo, ker tukaj se denar vrti, ne pa na tem, da je nekdo nasadil jelenčka in rabi material, ki se ga proda 10 kom letno za celotno EU.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Znanec imel težavo na Toyoti, rešili v dveh dnevih, res pa so 1 teden prej naročili nek del, baje.
 

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
Meni klima deluje vrhunsko. Še moja boljša polovica, ki jo moti vsako najmanjše pihanje ne more verjet kako je ta klima učinkovita.

Zanima pa me ali je že kdo zmontiral vlečno kljuko? Zanima me predvsem če ima smisel kupiti kljuko, ki ni originalna. Cena za TS je okrog 670€ na uradnem servisu. Največ bi jo potreboval za prevoz koles.

Zanima me tudi ali je kdo kupil ponjavo oziroma prevleko za avto? Ker radi kampiramo je pod borovci priporočljivo avto zaščititi pred smolo. Kakšno priporočilo?

Lp
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Glede kljuke je tako: sam sem bil z originalnimi kljukami švabskih avtov zelo zadovoljen in bi tak denar z veseljem plačal.

Odvisno od tega, koliko cenejša bi bila neoriginalna in od tega, koliko lahko plačaš. Če moraš šparati, vzemi neoriginalno. Ne bo tako fensi in verjetno bodo žagali odbijač, ampak prikolico bo vlekla vsaka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BrunoMars

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Zanima pa me ali je že kdo zmontiral vlečno kljuko? Zanima me predvsem če ima smisel kupiti kljuko, ki ni originalna. Cena za TS je okrog 670€ na uradnem servisu. Največ bi jo potreboval za prevoz koles.
Nobena kljuka ni originalna. Ker toyota ne dela kljuke. Kar se na servisih vgrajuje kot original je Brink (Thule)
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
tudi jaz imam isto dilemo, 670e za to da bom enkrat bicikl peljal mi je malo pretirano
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Fak no, ko neki papki nesposobni. Predvidevam, da jim je tale krizica šla zelo na roko in update-a sploh niso imeli pripravljenega za maj/junij, kot je bilo obljubljeno prej. :rolleyes:
 

Priponke

  • 20200610_085818.jpg.54e0d0abb8b79a49f31768bf3821b6b2.jpg
    20200610_085818.jpg.54e0d0abb8b79a49f31768bf3821b6b2.jpg
    537,2 KB · Ogledi: 237
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Je povsod podobno, nekatere tovarne po svetu so efektivno še vedno ustavljene in seveda prioritete so dobave za proizvodnjo, ker tukaj se denar vrti, ne pa na tem, da je nekdo nasadil jelenčka in rabi material, ki se ga proda 10 kom letno za celotno EU.
Ti delaš na tcl, da veš katere dele potrebujem?

Štiri tedne že traja ta odisejada, pa še vedno nimam konkretne informacije kdaj bo moj avto fertik. Ni glih, da bi skakal od veselja ane? :rolleyes:
S tem, da so imeli cenilni zapisnik tam že 14 dni prej in bi lahko poskrbeli za dobavo.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Bil v podobnem zosu. Ko so prekinjene dobavne verige, je pa še slabše. Pa je lahko kaka brezvezna letev ali kaj podobnega, torej da manjka samo ena reč od stotih.