Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Zakaj bi bili fonti preveliki? To je touch screen? Torej so uporabniki po svetu lahko kvečjemu srečni, da ni narejeno za dimenzijo azijske ženske rokice, pač pa vsaj približno tako, da lahko z malo sreče tudi Miran Vodovnik izbere postajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Ne da se, ker Toyota dela avte za slepe :)

hm, si še mlad a ne.. jaz se že zalotim, da mežikam ko gledam navigacijo na telefonu pa že več ne vidim kakšna hitrost mi piše, da je omejitev.. tako da tole - če že imaš velik display, da so tudi velike črke je kvečjemu plus ne minus.. ali bi po tvoje bilo boljše, da je pol zaslona prazno, ali še slabše, da ima milijon različnih informacij ki jih ne rabiš?

Počakaj še kakšno leto, da boš začel mežikati, oz. ko ne bodo zadosti samo očala za daleč, še za blizu boš rabil, pa ti bo potem jasno zakaj je to plus!
 

Oleander

Pripravnik
21. jan 2020
56
56
18
V naslednjih mesecih pričakujte kar lepe popuste na vse corolle (enako velja za ostale proizvajalce), seveda pod pogojem, da bodo saloni sploh odprti.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.825
616
113
EU
Kolikokrat v zgodovini pa si že doživel neke strašne popuste? Rajši zapeljejo vsa vozila v morje, kot da bi ti dali 40% popusta :evil:
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Saj ce dobis 15 ali 20% popusta na zdaj aktualne cene je to ze konkreten znesek.
Prodaja vozil se je povsem ustavila, odpovedani so prakticno vsi saloni in predstavitve novih modelov. Nemci ze tudi pocasi ugasajo proizvodnjo.
Tako da..je precej na mestu pricakovati znizanje cen.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Drži. Verjetno se bodo popust še povečali, ker glede na to, da bo brezposelnost poskočila, bo hudo malo kupcev za nova vozila.
Tako da bo to prava priložnost. Jaz pa ravno zamenjal avto ;)...
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Imaš mogoče kristalno kroglo ??
... "Looking Glass" + "Alice in Wonderland" ... Išče se zaloga BiloBila ... :zardelalter: ...
HomerBrain.jpg

YTs-Winston S Churchill-We Shall Fight on the Beaches
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
 

VonG

Pripravnik
25. avg 2019
67
24
8
popust na kaj ? UK je zaustavila proizvodnjo avtomobilov, tko da je vprasanje sploh kdaj dobis narocen avtomobil
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Točno to. Končno nekdo, ki je malo razmislil. Industrija stoji in tistih nekaj na zalogi bodo hitro prodali. Tako, da mi ni jasno na katere avtomobile bodo dajali take bajne popuste. Drugo je, če proizvodnja dela, pa ljudje zaradi krize ne kupujejo. V tem primeru pa sploh ne bo kaj prodat, dokler se vse skupaj spet ne požene.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Točno to. Končno nekdo, ki je malo razmislil. Industrija stoji in tistih nekaj na zalogi bodo hitro prodali. Tako, da mi ni jasno na katere avtomobile bodo dajali take bajne popuste. Drugo je, če proizvodnja dela, pa ljudje zaradi krize ne kupujejo. V tem primeru pa sploh ne bo kaj prodat, dokler se vse skupaj spet ne požene.
Se beremo ko bo konec tega sranja, pa bos povedal. Folk brez dela pac ne bo kupoval avtomobilov, proizvajalci pa ne vrzejo ven 5 avtov na dan.