Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.765
595
113
EU
Takole je videti, le da jaz nimam tistega predalnega pokrova desno, ampak je odprto (tako kot na desni in je tudi tista vtičnica znotraj predala), potem ko pa dvigneš to ploščo, je pa še enih 10 cm v globino + celoten prostor za rezervno gumo (ki je ni) in pa ne moreš več imeti potem tiste dodatne gumijaste zaščite, ker postane prevelika:
dsc_1655_0.jpg


toyota_corolla_touring_sports_estate_hybrid_black_020.jpg
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Evo še malo pizdenja :)

Ekran pred voznikom je solidno velik, prikaz vseh informacij pa je stlačen na velikost ekrana od terra modela. Izgleda, da se nobenemu ni dalo ukvarjati s tem, da bi normalno prikazalo ime predvajane pesmi ali karkoli več koristnega od povprečne porabe. Prav tako je malo butasto, da je preklop med dnevnimi in skupnimi prevoženimi kilometri na posebnem oldskul gumbu na samem števcu.

Terra:
Corolla-11.JPG


Vsi ostali:
1.jpg


Ta del levo in desno od usb informacij je stalno prazen in neizkoriščen. Upam, da kdaj kdo izumi kak hack, da bo display uporabnejši.

Je kdo opazil kako občutljivi so senzorji zasedenosti na zadnjih sedežih? Odložiš nahrbtnik in kr random med vožnjo začne vse utripat in piskat, da nekdo zadaj ni pripet. Čakam techstream kabel, da izklopim to neumnost...
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Ja na žalost deluje malo old school ampak ima pa avto druge prednosti ;)

Me pa zanima ali je res, da pokrov motorja na spodnji strani nima zaščite?

lp
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.625
766
113
Pri hibridu je edini uporaben display HSI (Hybrid System Indicator), to sem imel v Priusu že od nekdaj ves čas na displayu, Pri Corolli je pa smešno majhen in nepregleden.
large-image.jpg


In v Priusu:
105234_Screen_Shot_2016-04-28_at_9.20.33_PM.png
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Ta del levo in desno od usb informacij je stalno prazen in neizkoriščen. Upam, da kdaj kdo izumi kak hack, da bo display uporabnejši.

Jooooj, podobno ko Volvo, ki sicer ponuja AA in CarPlay, ki pa sta integrirana tako, da uporabita cca 1/3 od sicer ogromnega centralnega displaya. To se očitno dogaja, če se da inženerjem, ki so vajeni dizajnirat zobčenike v menjalnikih v roke dizajn infotainmenta.

Primer:
maxresdefault.jpg
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
833
21
18
Mi lahko kakšen lastnik Corolle pove kako se nastavlja svetlost ekrana med števci. Na testni vožni je bil nastavljen precej na temno in je bil slabo viden. Nisem pa našel kje se nastavlja. Res pa je da se posebej poglabljal v to nisem.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Mi lahko kakšen lastnik Corolle pove kako se nastavlja svetlost ekrana med števci. Na testni vožni je bil nastavljen precej na temno in je bil slabo viden. Nisem pa našel kje se nastavlja. Res pa je da se posebej poglabljal v to nisem.
Z gumbom za preklop med dnevnimi in skupnimi kilometri se pomakneš do nastavitve svetilnosti.