Tour de France

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Dajmo Valjavec!!!

Trenutno lastnik rumene majice.
cheer.gif
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Virtualno...
wink-1.gif


Je pa na koncu dosegel zelo dobro 7 mesto, v skupnem je sedaj 10.

Sicer pa je bila kar zanimiva etapa danes.
Sam so pa res norci. Že za gledat kje se vozjo je precej grozno
stupid-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
glede na to da je vlekel z zmagovalcem full dolgo, dobro, da je šele 300 m pod vrhom šele omagal.

upam, da mu bo danes uspelo čimboljše na pedala stopit in bo. sicer pa - vsak, ki je včeraj prišel tam čez - kapo dol.
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
886
88
28
select 1 from dual;
Evo en fajn komentar Valjavca po etapi:

''Vesel sem, da nam je uspelo v cilj prikolesariti pred zasledovalci. Zadnjih šest kilometrov vzpona sem bil ves čas na meji, da odpadem. Saj sem vpil Desselu naj ne vleče tako močno, a ni pomagalo, saj je gluhonem. Zadnji kilometer je bil res nenormalen. Kljub temu, da sem imel prenos 36 x 25, sem komaj splezal preko vrha. Sledil je nor spust, ki je bil zelo dolg. Načrtoval sem napad, a nisem bil prepričan, da nam bo uspelo. Jutri bom skušal pod l'Alpe d Huez prikolesariti z najboljšimi, nato pa v smrt do vrha. Menim namreč, da bo ekipa CSC hotela osvojiti etapo,''

So pa pri njegovi ekipi vloge zelo zamegljene in vsak kolesar gledal bolj na svojo rit (je Valjavec že nasrkal v Pirenejih zaradi tega), Tako da mislim da je Dessel najmanj 50% vlekel za sebe in če bi Tadej ostal zadaj, ga nebi čakal, kot to počnejo v drugih ekipah (najlepši primer tega letos je Cunego).

Me pa letos fascinira ekipa CSC. Mislim da se do sedaj nobena ekipa ne more kosati z pripravljenostjo, ki jo kažejo (Frank v rumenem, Andy v belem, Sastre med prvih 10, Cancelara in Voigt sta zadnjič uničila Valverdejeve upe na zmago po ravnini).
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
To je sicer res, ampak če Dessel ne bi vlekel tako kot je, bi bili ubežniki ujeti tik pod vrhom.

Če bi ekipa zares delala za Valjavca, bi si v Pirinejih nabral manjši zaostanek, včeraj bi bil morda nekoliko manj utrujen, ampak etape še vedno najbrž nebi zmagal. Bilo ga je pa lepo videti vsaj vzačasni rumeni majici. Je pa Dessel včeraj izjavil, da je do skoka 300 m pred vrhom delal za Valjavca, po tem kako je skočil, bi sklepal, da bi šel lahko še hitreje.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.777
2.348
113
Pomurje
Dobro je odpeljal ja!

Me je prvič!!! prepričal, da zna kolesarit.
Najbolj cenim to, kar je storil danes. Ni popustil, pa da je mrtev. Isto kot Menčov. To so borci.

Kohl pa je bil v cilju na hrbtu, je res gnal do smrti.

Lp
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Dobri so.
cheer.gif


Bravo Valjavcu še enkrat. Vsa čast da se je peljal z njimi.

Sastre je pa norec. Baje ni še nikomur uspel pobeg od vznožja do cilja.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Nope, ponavad so kasnej napadal. Je pa recimo Pantani ko je rekord postavu rabu cca minuto in pol manj.
Valjavc pa spet odlično, škoda da ni do konca zdržal, vendar vseeno vrhunsko..