TomTom go720

Resnik

Zelenc'
27. jan 2012
3
0
1
Pozdravljeni,

Sem nov na forumu, lastim pa si navigacijo TomTom GO720. Navigacija se ni uporabljala dlje časa zaradi neizpopolnjenih kart. Zanima me kje bi lahko dobil bolj izpopolnjene karte za to navigacijo? Predvsem za slovenijo oz. južno evropo ter balkan?

Zanima me tudi kako je z slovenskim menijem. Že ko sem navigacijo kupoval mi je prodajalec obljubil da bo slovenski meni izšel v roku pol leta. Sedaj je minilo zelo več kot pol leta in o slovenskem meniju ni ne duha ne sluha..?
 

Qshtr

Fizikalc
22. avg 2011
477
79
28
Karte za Tomtom niso kot rožce, da bi jih nabiral na travniku... rastejo bolj kot gomolji... pod zemljo... pogooglaj za "GPS podzemlje"...

SLO meni za go720 mislim da je malo vejretno da kdaj bo.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.329
665
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
saj nimaš izbire
smile-1.gif
Pogledaš kompatibilnostno tabelo, glede na verzjio navcora na napravi in potem naložiš kompatibilni zemljevid določene regije, če ti prostor dovoljuje pa kar celotne evrope. Evo tukaj je tabela za najnovejše zemljevide v8.80:

 

Resnik

Zelenc'
27. jan 2012
3
0
1
Imam razširitveno kartico 2gb ter 2gb spomina ima sama navigacija če se ne motim.

Po 3 registracijah na druge forume samo zaradi download linkov sem obupal nad iskanjem... Ima kdo kakšen delujoč link za download teh map?