tipkovnica na prenosnem računalniku

kreatiwwx

Zelenc'
26. avg 2015
1
0
1
Vljudno prosim za pomoč namreč pred dnevi sem na računalnik namestil no Windows 10 ki sem ga dobil z aponudbo. vse je delovalo kot je treba čez dva dni pa se mi je pojavilo da ne morem regulirat svetlobe na tipkovnici torej ne deluje mi ko je označeno povečaj ali zmanjšaj svetlobo ekrana ( sonček + - ). To mi ne prime nikjer. Ekran mi je zelo svetel in me to zelo moti.
Dal sem tu na posodobitev tipkovnice, resetiral ga p ene deluje. Imam računalni LENOVO star 6. mesecev.
Prosim če mi lahko kdo pomnaga in pošlje sporočilo na moj elektronski naslov: nolendorfmc@gmail.com
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ja kaj ti bo pa elektronski naslov če maš pa forum tu?
smile-1.gif
Ker ravno to da tukaj objavimo rešitev bo mogoče pomagalo še komu....ne bit tak egoist ane!

Asus ma za te dodatne funkcije naprimer (po spominu) DTK keys or something like that....na uradni strani....

Pojdi na stran od Lenovo in naloži nekaj v tej smeri še za svoj komp
wink-1.gif
 

plexix

Fizikalc
10. sep 2007
902
152
43
Tukaj je Lenovo System update:
Lenovo

program ti bi moral sam zaznati model prenosnika, pa potem ti ponudi vse možne posodobitve za gonilnike.

ali pa ta direktni link:

hotkey

Lp,
 

wapiti

Pripravnik
12. mar 2015
30
0
6
Da kar porabim naslov teme ...

Na koga v Mariboru bi se lahko obrnil da mi popravi oz. zamenja tipkovnico na prenosniku. Namreč enih 25 tipk je odtrganih, drugače tipkovnica normalno dela cela, tudi tam ko manjkajo tipke
smile-1.gif


Vse kar sem najdel delajo v LJ in bi rad najdel koga ki je v Mariboru

Hvala
Lp
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Napišeš model prenosnika v youtube, zraven dopišeš ''keyboard replacement'', vzameš v roke majhen križni šraufenciger in imaš pol ure (če si zelo neroden) dela. Tipkovnico pa najdeš na eBayu.
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Čao, da potegnem temo iz naftalina. Imam eno drugo težavo. Hčerka mi je polomila tipke na tipkovnici. Zanima me, ali je kdo že kupoval posamezne tipke + podnožje (pritrditvene elemente) preko strani ki to prodajajo? Priporočate katero?
2019-08-27 14.14.37.jpg