Tinekr-dopust

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Jaz sem si pa zamislila, da ne gremo v Hrvatijo, ampak nekam definifivno gremo, saj si zaslužimo letošnji dopust. In to mora bit malo eksotično, lepo za fotkat, ne pa totalno drago in fancy. Mela sem v mislih kaj takega kot je Turčija al pa Črna gora, Albanija, al pa Romunija al pa ...ne vem no. Ma kdo kako varijanto, če je bil že, pa ma dobre izkušnje s kero agencijo. Je pa pomembno to, da ne maramo gužve, da je na plaži meljontavžnt folka z nekimi ležalniki, torej, da je vsaj malo divje in opcij, da se umakneš.
Hvala za odgovore.
Lp, T.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Je pa pomembno to, da ne maramo gužve, da je na plaži meljontavžnt folka z nekimi ležalniki, torej, da je vsaj malo divje in opcij, da se umakneš.

Potem je najbolje, da zbereš Albanijo, ker vse ostale naštete so precej obljudene. Sej je tud zanimivo kot neka eksotika.
smile-1.gif
 

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
Romunijo?

(Je pa pomembno to, da ne maramo gužve, da je na plaži meljontavžnt folka z nekimi ležalniki, torej, da je vsaj malo divje in opcij, da se umakneš.)

Isto odpadejo Črna gora, Bolgarija...
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ja, samo moj se ne navdušuje, zame je pa dovolj eksotično. Bomo vidli.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.681
1.600
113
vse pogoje izpolnjuje korzika, samo se boš mogla s svojim avtom pa šotorom tja spravit, drugače bi znalo bit drago. vse kar si ti naštela je totalni masovni turizem, zato lahko pozabiš na malo gužve, razen če greš izven sezone