Ti mene vidiš ali jaz tudi tebe ?

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Jah pelji se po nemski obvoznici ali kje izven ljubljane, ki je osvetljena celo leto kot bozicna smrekica. Pol k.urca niso vredne te lucke za nekaj eur. Ne vidis nicesar, dokler ni preblizu. Enostavno kolesarje novodobni zarometi in kolicina prometa povozijo, ker nisi vajen gledati in biti pozoren na sveče na cesti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.153
113
LED lučke so pa že konkretno močne in če jo nastaviš na utripanje, ni razloga, da je ne vidiš. Ker če je ne vidiš, potem nisi za na cesto.
Se precej teh LED lučk dlje vidi kot pa kakšne zadnje luči 30 let starega vozila, kjer so bolj kot ne brljivke noter.
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
To utripanje v temi mene osebno moti, če se peljem za takim. Kot prižgane meglenke, ko niso pogoji zato. Ob začetku mraka je še sprejemljivo. Jaz lučke na kolesu preklopim kar na stalno svetlobo. Malo večkrat jih je treba polniti ali na drugih menjati baterije, pa nič zato.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
LED lučke so pa že konkretno močne in če jo nastaviš na utripanje, ni razloga, da je ne vidiš. Ker če je ne vidiš, potem nisi za na cesto.
Se precej teh LED lučk dlje vidi kot pa kakšne zadnje luči 30 let starega vozila, kjer so bolj kot ne brljivke noter.

Težava utripanja je v tem da ne moreš določiti njegove hitrosti.
Zato so v Nemčiji prepovedane.