The day after

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
12.518
1.950
113
torej podobno kot to, ko so ljudje pač želeli (pre)živet vojno, pa so dali nemškim vojakom vodo, po vojni pa končali v rovih.
Ce je tvoj cilj da se tema sprevrze v se eno “partizani vs domobranci” pol razumem zakaj me to sprasujes. Sicer pa ne.

Moj pogled ba medvojno dogajanje sem veckrat podal, zadeve se zdalec niso crno bele. Pa vedno mas vec gledisc. Ni bil vsak ki je dal vodo nemcu izdajalec in ni bil vsak v jami kocevskega roga le navaden clan molitvene skupine. Tako kot ni bil vsak partizan za revolucijo in ne vsak domobranec za kolaboracijo z nemci. In tu se z moje strani konca

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.057
3.504
113

Gavran

direktor!
22. jul 2007
6.278
1.896
113
Nuku`Alofa
... in ponosni nasledniki so se potrudili, da je sedaj enako, kadar pa slučajno niso na oblasti, pa peciklirajo...

... in še vedno velja ugotovitev, da imamo na voljo Janšo ali pa dresirano opico, skrito pod katerimkoli zgoraj objavljenim posterfrisom...

• Haha
Reactions: jonny77

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.097
1.123
113
... in ponosni nasledniki so se potrudili, da je sedaj enako, kadar pa slučajno niso na oblasti, pa peciklirajo...

... in še vedno velja ugotovitev, da imamo na voljo Janšo ali pa dresirano opico, skrito pod katerimkoli zgoraj objavljenim posterfrisom...
Dokler bo JJ in njegova vojska trolov in podobnih na sceni, drugega kot dresirane opice ne moreš pričakovati.

• Haha
Reactions: Matey