Težka skoraj 8 kilogramov

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Težka skoraj 8 kilogramov

60050454.jpg


Tole me je pa malo presenetilo: Največji novorojenček, ki se je kdaj koli rodil, je še vedno ameriški deček rojen leta 1879, ki je tehtal kar 10.8 kilogramov
 

Swifthead

Pripravnik
14. avg 2007
366
0
16
LJ
www.mercedes-amg.de
hehe ja jst sm meu tut ob rojstvu 4kg in sm se izredno težko rodil....so me vlekli z posebnimi klešči vn! Mami je rekla da so ble to take muke da ni šansa da gre še enkrat skozi to! no čez dve leti je vseeno rodila še več kot pol lažjo sestrco k pa je bla mejčkno prezgodnja in izredno lahka....1900g
wink-1.gif


nazaj na temo:

ja tole je ogromn dojenček.....če bi mama to rodila po naravni poti se lahko poslovi glede nadaljne uporabe svoje češplje v užitkarske namene :D namreč pol bi res rabla komad širine 20 cm da se zadovolji...... :p
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
hehe ja jst sm meu tut ob rojstvu 4kg in sm se izredno težko rodil.... so me vlekli z posebnimi klešči vn! Mami je rekla da so ble to take muke da ni šansa da gre še enkrat skozi to! no čez dve leti je vseeno rodila še več kot pol lažjo sestrco k pa je bla mejčkno prezgodnja in izredno lahka....1900g
wink-1.gif


nazaj na temo:

ja tole je ogromn dojenček.....če bi mama to rodila po naravni poti se lahko poslovi glede nadaljne uporabe svoje češplje v užitkarske namene :D namreč pol bi res rabla komad širine 20 cm da se zadovolji...... :p


Marsikaj nam je sedaj bolj jasno!
evil.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
hehe ja jst sm meu tut ob rojstvu 4kg in sm se izredno težko rodil.... so me vlekli z posebnimi klešči vn! Mami je rekla da so ble to take muke da ni šansa da gre še enkrat skozi to! no čez dve leti je vseeno rodila še več kot pol lažjo sestrco k pa je bla mejčkno prezgodnja in izredno lahka....1900g
wink-1.gif


nazaj na temo:

ja tole je ogromn dojenček.....če bi mama to rodila po naravni poti se lahko poslovi glede nadaljne uporabe svoje češplje v užitkarske namene :D namreč pol bi res rabla komad širine 20 cm da se zadovolji...... :p


Marsikaj nam je sedaj bolj jasno!
evil.gif

Ampak res, se še zdaj pozna
hysterical-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tale mati je ziher taka bolj mozaca z 200 kil plus, še vedla pomojem ni da je ven padel
evil.gif


za tipa s kleščami....sem sumil nekaj takega, pa doktor ni bil prevec nezen z njimi tudi
evil.gif
 

de_Zolt

Pripravnik
19. jul 2007
82
0
6
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
tale mati je ziher taka bolj mozaca z 200 kil plus, še vedla pomojem ni da je ven padel
evil.gif


za tipa s kleščami....sem sumil nekaj takega, pa doktor ni bil prevec nezen z njimi tudi
evil.gif

Swifty je pol bab`ci iz rok padel
evil.gif
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik Mr_Orange pravi:
Citat:
Uporabnik Swifthead pravi:
hehe ja jst sm meu tut ob rojstvu 4kg in sm se izredno težko rodil.... so me vlekli z posebnimi klešči vn! Mami je rekla da so ble to take muke da ni šansa da gre še enkrat skozi to! no čez dve leti je vseeno rodila še več kot pol lažjo sestrco k pa je bla mejčkno prezgodnja in izredno lahka....1900g
wink-1.gif


nazaj na temo:

ja tole je ogromn dojenček.....če bi mama to rodila po naravni poti se lahko poslovi glede nadaljne uporabe svoje češplje v užitkarske namene :D namreč pol bi res rabla komad širine 20 cm da se zadovolji...... :p


Marsikaj nam je sedaj bolj jasno!
evil.gif

vzel si mi besede....
smirk-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Tole me je pa malo presenetilo: Največji novorojenček, ki se je kdaj koli rodil, je še vedno ameriški deček rojen leta 1879, ki je tehtal kar 10.8 kilogramov

Jaz imam še nekje staro izdajo Guinessove knjige rekordov, 1988 letnik in se jasno spomnim da je v Braziliji 1977. leta bil rojen fantek (oz. kar fant že) ki je bil 13,75 kg bil težek. Res pa da je kmalu po rojstvu umrl