Težave z Google računom

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Tamalemu sem slučajno updejtal Google račun in ker še ni imel vpisanega rojstnega dne (očitno včasih to ni bilo potrebno) sem mu ga vpisal.
Ker je star 12 let, se je Google account direkt in brez vprašanj zaklenil :eek: To bo jezen name, ko izve, da mu email sedaj ne deluje več..
Upam, da to prebolimo, ampak ko odpremo nov račun bo v njem full nekih omejitev - recimo Youtube ne deluje, ampak je namesto tega YT for kids. Ali je tu kakšen workaround, da vsaj to rešimo? Ker vem, kako izgleda YTkids pri tamali in tam je res samo baby stuff..

Hvala!
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
853
113
Tamalemu sem slučajno updejtal Google račun in ker še ni imel vpisanega rojstnega dne (očitno včasih to ni bilo potrebno) sem mu ga vpisal.
Ker je star 12 let, se je Google account direkt in brez vprašanj zaklenil :eek: To bo jezen name, ko izve, da mu email sedaj ne deluje več..
Upam, da to prebolimo, ampak ko odpremo nov račun bo v njem full nekih omejitev - recimo Youtube ne deluje, ampak je namesto tega YT for kids. Ali je tu kakšen workaround, da vsaj to rešimo? Ker vem, kako izgleda YTkids pri tamali in tam je res samo baby stuff..

Hvala!


To probaj. Gre za @gmail.com acc ali slucajno GSuite? V tem primeru vse bp resis v adminu.
 
Nazadnje urejeno:

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Zanimivo, nisem vedel da blokirajo. Dobro da vem, da tamali kaj ne spreminjam dokler ji dela brez teh podatkov.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48

To probaj. Gre za @gmail.com acc ali slucajno GSuite? V tem primeru vse bp resis v adminu.

Ja, lahko daš posodobitev podatkov, ampak te v naslednjem koraku vpraša za:
- kreditno kartico
- kopijo osebne izkaznice

Sem rešil zadevo, tako da sem dal moj rojstni datum + kreditno kartico in je uspelo. To, da je lastnik kartice druga oseba dovolijo z izjemo, da si google račun uporabljal kao za firmo.. :)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.703
2.345
113
Pomurje
Ni vse na jutubu za otroke. Jaz sem kar mirno vpisal rojstne podatke in jima pač google filtrira, kaj je za gledat.