Testne vožnje

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
A kaj hodite na njih? Kako pogosto? Zgolj ko nabavljate nov avto (ali pa še to ne), ali vsakič, ko pride ven kakšen nov avto? Če hodite pogosto...vas v avtohiši kaj čudno gledajo? Kakšne imate izkušnje z dostopnostjo avtomobilov? Jih dajo brez problema, ali kaj mečkajo?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ali vsakič, ko pride ven kakšen nov avto? Če hodite pogosto...vas v 3a5f avtohiši kaj čudno gledajo?

tole nisem nikol razumel, folka mislim, ki hodi od hise do hise za testno voznjo ceprav avta ne bo nikol kupil.
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
lahko pa reče da se je peljal v tem in tem avtu..
važn da je pred sosedom.. sej veš kako to gre..
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.320
113
v lokalni ostariji
jah mas take paciente ja da hodjo na testne voznje... pa sam firbcajo... kupt pa itak ne morjo... samo potem pa tist ki je resen kupec ne dobi avta na test... ali pa mora cakati...

vazn da se lahk pohvalijo da so vozil to in to.. in da ga mal unicujejo ker ni njihov...
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
diablo nevem kaj tukaj ne razumes, pac bi rad probal avto tut ce ga nebo kupil ane. jest bi se tut rad pelal z f16, medtem ko me nakup zaenkrat nezanima
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
eno je F16 drugo je pa nov golf recimo

zame se avti, ki bi si jih nekako zelel peljat pricnejo pri 100 k€ + kar jih pa pri nas tako ali tako ni. torej, cemu po golfa, ali pa kio na test?
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja to gre folk vozit ponavadi celi veseli... Pa eni si še Q7 ubodejo tist je pa tako kot da bi ferrarija vozli :d
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
sej hudih avtov itak ne dajo kr tko na testne voznje! moreš res pokazat namen nakupa!
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Ne hodim pogosto na testne... Vse skup sem bil menda 3x

Zdaj pa bi rad šel na testno z novim Cliotom RS 198 KM!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.621
14.316
113
ksz...



jst sm se pogovarjal z enim vodilnim od Honde Ambrož v Radomljah v zvezi s testno vožnjo novega Civica TypeR... pa ni kej preveč kompliciral, sva se čist lepo vse zmenila in bova šla v kratkem mal testirat avto čez ovinke v Kamniško Bistrico.



smeh je bila pa ena njegova sodelavka, k mi je mal pred tem razlagala da je ta avto full tažko vozit, ima mogočnih 200hp itd... lol.





še ena zanimiva izkušnja pa se mi je zgodila cca.3-4 leta nazaj, ko je ven prišel novi Accord. Prijateljica (blond, dolge noge, itd.) ga je dobila na sposojo za cel dan, brez spremstva in takoj ko se je tam narisala, ko pa sem z enako proišnjo prišel sam pa so komplicirali na polno, dobil bi ga za mogoče eno uro in seveda s prodajalcem zraven, juhej
tongue-1.gif
aja, to je bilo pa na AC Mobilu, v ljubljanskem honda salonu....
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Eno vprašanje - hodijo prodajalci zraven?

Bil sem namreč samo na dveh testnih vožnjah - kot 19-letni smrkavec sem šel vozit bavarca 735 avtomatik (HAHA, zakaj so mi ga sploh dali vozit) in zraven je sedel prodajalec (čudno, ne?), drugič pa sem dobil Citroena C2 za pol dneva (sorodnica vodja salona).

Šel bi namreč preizkusit i30 in cee'da, pa ne bi rad poslušal prodajalčevih buč med vožnjo.
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Eden vedno gre ponavadi zraven... Če prodajalec nima časa, pa gre kakšen drug uslužbencm npr mehanik...



Mogoče boš dobil tudi kakšno mlado tajnico v avto, ki dela prek študenta, samo prvo moreš it spat (sanje.press)
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
eno je F16 drugo je pa nov golf recimo

zame se avti, ki bi si jih nekako zelel peljat pricnejo pri 100 k� + kar jih pa pri nas tako ali tako ni. torej, cemu po golfa, ali pa kio na test?

ja ok to se strinjam da nebi sel glih kie testirat. 100k je pa tut previsoka meja, tut kej za 50 bi se najdl
smile-1.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Ko sem sanjal o novem avtu sem šel testirat Golfa 5.ko 1.9 TDI in Corollo 1.4 DITD, obakrat brez spremstva, brez kompliciranja. Zmenil sem se za datum in uro. Imel za vsakega eno uro časa. (OFF: od takrat vem zakaj NE bi kupil golfa). V spremstvu sem pa pelal Lacettija, pa me je prodajalec kr malo "priganjal"... Ostale avtomobile sem pa že prej pri sorodnikih oz. prijateljih testiral. Aja, sem pa lahko samo sedel v Hondi Jazz in Seat Altei...
bonk.gif
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
Moja edina testna vožnja se je končala z nakupom. Sem pa šel danes za Lexuse firbcat v salon. IS250
srce-1.gif


Ne vem zakaj bi šel vozit nek avto, če ga nimam namena kupit, ali pa si ga ne morem privoščit.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
kaj pa te je na IS tako prevzelo?

men je cista konfekcija, tako zunaj kot znotraj.