Tenerife

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
816
113
Z januarjem Ryanair ukinja polete iz Trevisa na Tenerife.
Kako lahko februarja pridem na Tenerife?
Pa ne iz Milana al pa Dunaja, je čisto predaleč.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Iz gradca na tenerife jug je bilo včasih kar ugodno. S kratkim postankom na gran canarii (ni treba ven iz aviona).
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.146
291
83
Poglej kaj najblice leti v Sevillo. Od tam je dosti povezav za tisti konc.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Kak pa je na Tenerifih konc januarja ali začetek februarja? Predvsem me zanima vreme... Accuweather kaže kar mrzlo za "otok pomladi"... Radi bi šli sredi zime nekam poceni, da bi lahko bili v kratkih rokavih... Glede na stopinje morja (https://www.seatemperature.org/europe/spain/santa-cruz-de-tenerife.htm) bi bilo tja it najboljše septembra/oktobra, kajne?

Torej je bil kdo konec januarja / začetek februarja in kakšno je bilo vreme in "real feel"?
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Jaz sem bil februarja in smo bili čez dan bili v kratkih rokavih. Za kopat pa je bilo (vsaj meni) morje premrzlo. So pa se ljudje veselo namakali.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
No, ker s kakim prestopom bi lahko tja poletel ZELO POCENI... Volotea ima iz francoskih mest (bordeaux, touluse in nantes) termine 10 eur povratne, torej bi moral samo poletet iz bližnjih letališč do teh treh mest...
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
Bergamo načeloma niti ni tako daleč in so tudi poleti, čeprav je bilo letos iz Milano Malpensa kar precej ceneje kot pa iz Trevisa, Bergama ali Bologne. Lahko pa tudi Verona - Sevilja in potem Sevilja - Tenerifi. Za prvega vem, da leti Ryan Air.
Februarja bo tam okoli 20 stopinj čez dan, lahko se zgodi, da bo vulkan tudi v snegu. Preveri še kdaj bo karneval, ker je potem v glavnem mestu kar velika fešta v tistih dneh.