Temnenje stekel po novem zakonu

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik clarus pravi:
Pa dobro kaj zdaj to pomeni
redface-1.gif
. Mam zatemnjene šipe - tako sem kupil - pa ne vem več kaj zdaj. A moram homologirat a ne? Če da, kako in kje?

Mogoče sem jaz imel malo več težav s homologacijo, samo če bo tako, si rahlo v "kakcu".
Prvič boš moral dokazovat poreklo folije, pol bodo ugotavljal, če je vse v skladu, na koncu boš pa še fino plačal. Pa sploh ne mislim, da tega ne bi imel gor, ampak bolj ciljam na preizkušene firme, ki se s tem ukvarjajo, pol ti ne težijo. Vsaj pri meni je bilo tako s spojlerji in podobnim. Ker sem to dal delat nekomu, ki mi je spotoma uredil še vso dokumentacijo, je šlo vse fino, ko pa smo začeli pri feltnah ... (kakec
evil.gif
). Ampak na koncu se je po dolgotrajnem čakanju vse uredilo. Seveda sem pa zmetal kar nekaj denarja za brezveze.
Torej, ciljam na to, da sploh ne veš, kdo je to folijo dajal gor in kje je kupljena ipd. Veliko sreče ! Če pa to že maš vpisano v HK, potem pa sploh ni panike.

p.s. kupcu mojega avtomobila se je kar posmejalo, ko je kljub vsemu, kar mu je bilo všeč opazil, da je vse vpisano v HK. No ja, razen alu, ki pa spo sedaj že na mojem novem (beri: precej starem) vozilu enake znamke
redface-1.gif


Noker

Noker