Tema " Chameleon Sandbox"

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Zakaj se pa potem gres moderatorja? Kontriras sam sebi
In kaj je zate izstopanje z besedami? Kar je resnica in tudi Snecer je sam to rekel, ce se ze gremo..ce bos brisal, ne bo cisto nic manj res..
Ja meni ni fora ljudi banat......nekako ne uživam v tej ideji kljub temu da imam to moč......fora mi je čvek spravit na nek kulturni nivo.....ki mi res trenutno nekako ne uspeva....
Predvsem zato ker če se spravim na katerekoli od vas "starih" je potem takoj jok....in se takoj kaže levo-desno lej unga pa nisi sankcioniral...alter gre v potop....mali vrtec res :)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Mislim, da dobro ves, v komu ali cemu je problem zadnje case..ce pa ne vidis, je pa tvoj problem..malo si preberi mnenja soforumasev o doloceni problematiki, ni treba, da samo mene "vidis".prime se te tako nic.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
sej če pogledamo čvek, sej je ratal res ena greznica. Vsaka tema prej ali slej zaide v leve/desne, če pa nima tega potenciala, pa zamre v roku nekaj dni.

očitno vodstvo še ni našlo rešiteve, ali pa ni interesa, ker kakorkoli obrnemo, tudi to pač ustvarja klike.

Bolj smo sami uporabniki krivi, ker se spuščamo v ta prerekanja... sprememb ne bomo dosegli, je pa res, da se tako lahko malo izkašljamo, kar nas muči, in potem je dan mogoče malo lepši...

Noben uporabnik se še ni spreobrnil zarad drugih alterašev.

ampak sej... tudi temu je namenjen forum.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ne problem je samo v tem da jaz preveč poslušam vas.....in preveč parlamentiram z vami.... :)

Ko sem masovno brisal spam v temah ki so zašle ali pa ko so bile na dobri poti da bodo.....so takoj skočili v luft ljudje da brišem neko bistvo debate....in da če ne razumem debate naj raje pustim vse skupaj....da se preveč vmešavam v tok dogajanja in da stem skrbim samo za to da čvek zamre....

Ko brišem določene uporabnike z svojim "fun clubom" zadaj se oglasi njihov PR in je joj....ko brišem druge se oglasi NJIHOV PR in je s5 joj....

Vrtec.....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
sej če pogledamo čvek, sej je ratal res ena greznica. Vsaka tema prej ali slej zaide v leve/desne, če pa nima tega potenciala, pa zamre v roku nekaj dni.

očitno vodstvo še ni našlo rešiteve, ali pa ni interesa, ker kakorkoli obrnemo, tudi to pač ustvarja klike.

Na nekem drugem avtoforumu....je pravilo...politike striktno NI....logično pač avtoforum
Ko nekdo začne te pobrišejo...enako tudi vse ki so ugriznili v clickbait..če si vztrajen dobiš samo PERMban....ni druge komunikacije.

Si predstavljaš ta jok in grožnje če začnem izvajat tako politiko???

Forum je starejši od alterja in dobro mu gre!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Kar izvoli..zase lahko recem, da ce ni izzivanja, se znam lepo nazaj drzat, ker dobro poznam pravila forumskega delovanja.
Ce te pa nekdo ze skoraj leto posiljuje z debilizmi, za katere se tocno ve, s kaksnim namenom so, potem pa res rata greznica.
Imamo podforum politika, kjer se lahko izrazajo ti pogledi, je pa lahko tudi problem, ker nekdo ne pozna mere in te hitro spelje s seboj na tanek led..
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ja... sej je bilo tako rečeno tudi tukaj! v čveku pač nebi smelo biti prostora za tako nizkotno politiko!

V napotih za pisanje v čveku je drugi odstavek:

V čveku se ne tolerira: nestrpnosti (rasne, o odnosih do souporabnikov, moderatorjev, etc.), provokacij, rasizma in rasističnih idej, pregovarjanja med uporabniki, ki nima nekega pomena za temo, nesmiselnih tem,... Še vedno so v veljavi Pravila sodelovanja, preberite si jih.

mislim da ima nekaj uporabnikov (sploh en) resne težave s temi smernicami.

Spam kotiček se je naredil za take izpade, naj si tam odprejo temo in lepijo vse te fake newse in bruhajo svoje rasistične in nacistične izjave kolikor jim paše (čeprav se mi zdi, da je Alter le nekoliko "previsoko" da bi kjerkoli prenašal to). Kdor bo normalen, pač ne bo zašel 3 podforume vstran... ko bo tistih nekaj osebkov videlo da pišejo sami sebi, bo pa tudi njih minilo.

Za resne politične debate (kolikor je to sploh mogoče) je pa itak podforum parlament.

V čveku bi pa morali striktno brisat vse kar smrdi po levih/desnih, migrantih in podobno.

Sej 1 mesec bi bile borbe, pol bi se pa že navadili...
 

B81

22. jul 2007
34.274
8.816
113
Cisto mimogrede.
Zakaj pa ljudje ne uporabljate "ignore" gumba? Ne veste, da je tam? Ali samo nočete?
Mislim, veste, da je gumb na voljo in da bo forum lepši, ampak na vsak način se MORA "nasprotniku" dopovedat, da se moti, čeprav ne bo efekta? Kdo je zdaj nor? Osel ali tisti, ki se krega z njim?