telemach

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Zdravo!
ker nekako nisem našel foruma/podforuma namenjenega fixni telefoniji bom vprašanje uvrstil kar tukaj.
Odločil sem se trojček pri UPC Telemach in za preverjanje porabe fixnega telefona naj bi dobil username/pasward s katerim naj bi spremljal porabo.
Zanima me kdaj dobim ta username/pasward in kako se ostalim obneste telefonija na UPC-ju.

l.p .b
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Nevem pomoje bi to mogu dobit k si noroču zadevo ozeroma k so prklopl, drgač pa poklič 0802288 pa vpraš ti bojo povedal.
Pr men se pa zadeva obnese supr, kvaliteta zvoka pa to je itaq ql, ubistvu ni neke razlike med navadno telefonijo in to za končnega uporabnika, jst mam gor prklopleno eno Panasonic analogno bazno postajo pa nanjo povezana še dva prejšna telefona od ISDN-ja brezžična in vse fukncionera. Pa tud cenovno je kr ugodno, zato so računi mejhni, tud npr klici v nemčijo pa to niso nevem kok dragi.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
bom počakal da mi prenesejo številko potem pa bom spraševal kaj in kako,...
telefon itak ne bo zame ampak za taščo (vzel sem ga le zaradi nižjih stroškov).

l.p. b
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Pri meni in pri starših (vse Lj) je bilo potrebno klicati na 080 in potem ti geslo narekujejo. Username pa je pač tisti, ki ga dobiš ob naročilu paketa (za email).