Telemach!!!

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Pa a so lahko na telemahu še bolj tečni z vsiljevanjem mobilne telefonije. Pa usake neki cajta te zagnjavijo.
Daš številko na črno listo, te pa iz druge kličejo... :mad:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Najbolj smešni so ko te na njihovo številko kličejo, če bi prestopil k njim. Da ne morejo niti tega preverit pred klicem?

Drugače pa zahtevaš prekinitev klicanja in morajo upoštevat.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Včeraj mi je ravno kolega rekel, da je šel v njihovo poslovalnico in podpisal izjavo, da ga ne kličejo več.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
jest sm na info@telemach.si poslal zahtevo v skladu z GDPR za izbris podatkov iz baze, ki jo uporabljajo za anketiranje.. po slabih 14 dneh tisine je priletel mail "smo zahtevek posredovali na pristojni oddelek, ki bo uredil želeno.".. in od takrat imam mir (vec kot pol leta)
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18

Zakaj nateg?

Če si v dosegu UniFi Wifija, lepo deluje brez doplačila. To je bistvo tega.
Če pa kdo pričakuje, da se bo vozil po AC in imel wifi ... to pa je potem čigava krivda?

Treba se je zavedati, da je ta storitev bila aktivna že pred časom in takrat še niso bili aktualni paketi, kjer je neta več kot dovolj v paketu in pa vsak kafič še ni imel brezplačni wifi oz ponavadi so kafič wifi zaklenjeni in moraš kaj kupiti ali pa prositi za geslo.

Tukaj se s tem ne rabiš ukvarjati.
 

bleki

Zelenc'
14. jan 2012
22
0
1
kako bi preko tv ja uporabil brskalnik internetni? imam eon box in navadni tv(kateri nima interneta brez boxa)
rad bi da mi deluje brskalnik kot na racunalniku...trenutno mi deluje ampak mi samo video vsebine kaze

lp
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Ubee je top modem. Za žične povezave.
Njegov wifi pa je slabša stabilnost od 56k.
Najboljše je zalepiti enga linksys routerja na njega pa je top potem vse.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
To so meni svetovali, ker mi wifi skoz ven meče in pojma nimajo in neke frekvence spreminjajo in dodajajo nek dodatni wifi spot...zdej tehnika čakam že cel mesec, če se mu bo sprdnilo prit, da preveri in hkrati pravijo naj nabavim modem in zrihtam. Ampak čaki, jest plačam za polizdelek, da bo delovalo, kot je treba, morm pa sam naprej rihtat in nabavlat opremo, za povrh, mi pa ceno za hitrejši net in vse skoz dvigujejo, za to, da sem velikrat brez neta?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Jaz imam kombinacijo Ubee za žično in TP link AC 1200 za brezžično, nastavljeno na AP, da mi lepo porte skozi spušča.. Dela super.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Že skoraj 14 dni čakam, da me pokliče tehnik in prinese EON smartbox. Ob podpisu pogodbe so mi zagotavljali, da bo stvar urejena naslednji dan. Ta dan postaja 14 dni. Sem že 2 klical pa dobil odgovor, da bodo posredovali naprej. Kam naj se še obrnem? :)