Telemach!!!

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Če ni tega "uredi" je potrebno znotraj nastavitev pritisniti tipko "back" , da se pojavi več možnosti
no samo da si uredil
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Kaj je zdaj Telemachovci z vami? Ne pošiljate računov več na dom, na moj telemach ni možno pogledat pdf računov. Kako vas ni sram sploh zaračunavat storitev, če pa ni nikjer možno preverit računa. Vas bo potrebno prijavit, kakšni inšpekciji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: b0li

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Zajeta slika1.JPG

Tudi PDF?
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Tudi meni ne dela. Pa slika na TVju zmrzuje pa internet šteka... Itak šalabajzeri na kvadrat. Pa kdo bo pa potem ostal pri njih. Tudi do 1 aprila ne bom zdržal. Samo kdo me naj pokliče ga takoj nekam pošljem. Banda pokvarjena.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No, no, a poklicat pa jih ne moreš in prijavit napake? ;)

Mene so prejšnji teden 4X klicali (za 4 priključke - da bi povezali vse štiri z isto tel. št. je pa že SF) in pojasnili, da od jutri dalje pride nova shema na TV in bo treba vse na novo ponastavit - prvič v 30 letih, da so to klicali, očitno se res velika tehnična sprememba obeta.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
A shema in "nove" frekvence so že kje objavljene?

Shema je, frekvenc ni - qrc - grem sprintat novo shemo - napisati kam kateri program gre (da imam svoj vrstni red), pognat celotno iskanje in se vsest pred TV in šlihtat ...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
No, no, a poklicat pa jih ne moreš in prijavit napake? ;)

Preden sem pisal sem, sem jih poklical, bodi brez skrbi. Pred enim tednom so rekli da bodo uredili in niso. Kako naj plačam položnico, če je ne morem nikjer pogledat kaj so mi zaračunali? Sam dobro veš, da jih lahko kličeš kolikor hočeš, pa se zadeva ne bo nikamor premaknila.
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
zakon, se vidi da lažeš.

Če ne prejemaš položnice domov in samo v Moj Telemach, imaš narejen trajnik.

Decembra so te obvestili, da kdor ima trajnik, ne bo dobival več položnic ampak si jih lahko ogleda v Moj Telemach.
Zraven si pa tudi dobil dokument, ki si ga podpisal in vrnil, če bi želel naprej prejemati papirnate položnice.

Tako da, ne nakladaj.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem no, meni so omenjali torek kot dan X. NIsem pa spreminjal oz. updejtal sheme že zadnjih 10+ updejtov, pa mi še bolj ali manj vse špila - razen da se kje pojavi kak drug program, ampak mi je vedno bolj vseeno za to.

Na reklamacije@tlelemach.si precej hitro reagirajo, oz. pač ne plačuješ dokler ne rešijo, saj imaš potrjeno, da so prejeli reklamacijo. ;)
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

zakon, se vidi da lažeš.

Če ne prejemaš položnice domov in samo v Moj Telemach, imaš narejen trajnik.

Decembra so te obvestili, da kdor ima trajnik, ne bo dobival več položnic ampak si jih lahko ogleda v Moj Telemach.
Zraven si pa tudi dobil dokument, ki si ga podpisal in vrnil, če bi želel naprej prejemati papirnate položnice.

Tako da, ne nakladaj.
Ajd ne seri in ne laži TI. Nimam nobenega trajnika pa ne dobivam domov nobenih položnic. Dobim samo obvestilo preko smsa. Položnica se pa prenese avtomatsko v link banke kot eračun.