Telemach!!!

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Mogoče v Programskem vodniku? Pri Philips televizorju je možnost snemanja možno uporabiti na ta način, da v programskem vodniku izbereš program in oddajo, ki jo želiš posneti. Za druge znamke televizorjev pa ne vem.

Nisem mislil, da je to odvisno od tvja? Sam imam nekaj let starega Samsunga. V pr. vodniku nimam nobene opcije snemanja.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Vsak daljinec ima tipko snemanja. Imam Samsung TV in je gor tipka preko katere prideš v meni snemanja, kot tudi na daljincu od boxa(D3):sprasujemse:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Vsak daljinec ima tipko snemanja. Imam Samsung TV in je gor tipka preko katere prideš v meni snemanja, kot tudi na daljincu od boxa(D3):sprasujemse:

Imam tipko za snemanje na daljincu od boxa in ne deluje. Odpre le opcijo za pavzo ali vrtenje nazaj. Box je Eon tv. Na D3 mi je snemanje delovalo brez težav.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ja razumem, toda vseeno, ko je box in disk priklopljen bi morala delovati tudi tipka na daljincu od TVja:sprasujemse:
Kot je bilo že rečeno a ko klikneš v programskem vodniku na program, ki se gleda, ne prikaže nobenih informacij (recimo vsebina filma) ogled za nazaj... in tam naj bi bila možnost snemanja. O koliko starem TVju govorimo oziroma model? V nastavitvah bi tudi morala bit ta opcija, več ali manj povsod je možno nastavit tudi urnik snemanja...
Kaj tu gor ni nikogar, ki ima ta box?:zavijazocmi:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Ja razumem, toda vseeno, ko je box in disk priklopljen bi morala delovati tudi tipka na daljincu od TVja:sprasujemse:
Kot je bilo že rečeno a ko klikneš v programskem vodniku na program, ki se gleda, ne prikaže nobenih informacij (recimo vsebina filma) ogled za nazaj... in tam naj bi bila možnost snemanja. O koliko starem TVju govorimo oziroma model? V nastavitvah bi tudi morala bit ta opcija, več ali manj povsod je možno nastavit tudi urnik snemanja...
Kaj tu gor ni nikogar, ki ima ta box?:zavijazocmi:

Tv je nekaj let star Samsung in na njegovem daljincu ne najdem snemanja. Prej sem imel isri tv in D3 box in je snemanje preko boxa delovalo.

Sedaj preko eon boxa vidim funkcije za pavzo, naprej in nazaj, ne pa tudi opcije snemanja.

Sem res upal, da je tukaj kdo s tem boxom.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Danes so mi priklopili EON box - (paket premium iz golde extra) pa me zanima kdaj se vidi sprememba paketa v moj telemach, da bi lahko aktiviral HBO GO.
 

header

Fizikalc
28. okt 2013
543
32
28
Spremembe so že vidne v moj telemach.
Mi je pa zanimivo, da piše, da lahko aktiviram EON TV aplikacijo na dveh napravah.

"Največje število naprav, ki jih lahko povežete s storitvijo EON je: 2. Če ste v storitev že povezali največje možno število naprav in želite povezati dodatno napravo, morate najprej odjaviti eno izmed prijavljenih naprav."

Ali lahko v EON aplikaciji spremeniš ogled vsebin HBO GO v HD, ker meni pri večini piše SD?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.033
2.354
113
Blažev žegen proti 150 in 220 kolikor je bilo na starih višjih paketih. In to v času, ko se prenos podatkov proti omrežju povečuje (oblak).

Gold Extra bo sedaj 150/200, trenutno je še zmeraj 150. Kako si prišel do 170?
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Nekaj me zanima. Trenutno imamo telenachov trojcek. Gledam pa zdaj, da ob vezavi z a1 njihov trojcek L stane 39,90eur, kar je 15 mesecno manj. Je kaj narobe z A1 ali zakaj toliko ceneje?